110 Bin Tl Değerinde Kaçak Sigara Ele Geçirildi

DİYARBAKIR (ANKA) – Piyasa değeri yaklaşık 110 bin TL olan toplam 27 bin 60 paket değişik markalarda kaçak sigara ele geçirildi. Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı, Kayapınar/Pirinçlik Jandarma Karakol Komutanlığı ve Bismil/

Haberler 29.04.2015, 11:26
110 Bin Tl Değerinde Kaçak Sigara Ele Geçirildi

DİYARBAKIR (ANKA) – Piyasa değeri yaklaşık 110 bin TL olan toplam 27 bin 60 paket değişik markalarda kaçak sigara ele geçirildi.

Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı, Kayapınar/Pirinçlik Jandarma Karakol Komutanlığı ve Bismil/Tepe Jandarma Karakol Komutanlıkları tarafından Kaçakçılık ile mücadele kapsamında yol arama ve kontrol faaliyetleri icra edildi.

İcra edilen yol kontrol ve aramalarında araçlar içerisinde gizlenmiş vaziyette, piyasa değeri yaklaşık 110 bin TL olan toplam 27 bin 60 paket değişik markalarda kaçak sigara ele geçirildi.

Ele geçirilen kaçak sigaralara adli makamların talimatı el konulmuş olup, olay ile ilgili 3 şüpheli hakkında adli tahkikata devam ediliyor.

Diyarbakır Valiliği’nin konuya ilişkin açıklamasında “Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması ve kaçakçılığın önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmalara kararlılıkla devam edilecektir” ifadelerine yer verildi. (ANKA)

(HM/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@