Yazılı-sözlü mülakat yok! Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü sadece KPSS puanı ile kamu personeli alıyor!

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü herhangi bir yazılı-sözlü mülakat yapmadan, sadece KPSS puanı ile 19 sözleşmeli personel alımı yapacak. Son başvuru tarihi 1 Kasım 2021!

İlan 27.10.2021 - 08:52 27.10.2021 - 08:54 Ali Parim

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, İstanbul'da çalıştırılmak üzere 18 sözleşmeli tekniker ve 1 sözleşmeli büro personeli alımı yapacağını bildirdi. Sözleşmeli tekniker adaylarının tapu ve kadastro meslek yüksekokullarından, sözleşmeli büro personeli adaylarının ise emlak yönetimi, emlak ve emlak yönetimi ya da gayrimenkul yönetimi bölümlerinden mezun olmaları gerektiği belirtildi. 

Tapu ve Kadarstro Genel Müdürlüğü'nün Kariyer Kapısı üzerinden yaptığı duyuruya göre; 25 Ekim'de başlayan başvurular, 1 Kasım'a saat 17.00'ye kadar devam edecek. Başvurular e-devlet üzerinden Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden kabul edilecek. Adaylara başvuru değerlendirme sonuçları ile yerleştirme süreci ve sonuç bilgileri yine Kariyer Kapısı İşe Alım Platformu üzerinden bildirilecek.

KPSS şartı aranıyor mu?

Alım sürecinde adayların KPSS (B) grubu puanları göz önünde bulundurulacak ve en yüksek puan alan adaydan başlanaracak asil ve yedekler belirlenecek. Adaylara KPSS puanları dışında herhangi bir yazılı-sözlü mülakat yapılmayacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@