Zabıtalara kızdı simitleri yere saçtı

ÇORUM Belediyesi zabıta ekipleri ile simitçi Ali Altundaş, arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma sırasında sinirlenen Altundaş, simitleri yere döküp, seyyar tezgahını parçaladı. açılan simitler çevredekiler...

Haberler 03.03.2016, 10:59
Zabıtalara kızdı simitleri yere saçtı
ÇORUM Belediyesi zabıta ekipleri ile simitçi Ali Altundaş, arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma sırasında sinirlenen Altundaş, simitleri yere döküp, seyyar tezgahını parçaladı. Saçılan simitler çevredekiler ve zabıta ekipleri yerden topladı.

Çorum'un Gazi Caddesi Sel Sokak'taki kaldırımda simit satan 37 yaşındaki Ali Altundaş'a zabıta ekipleri izin vermedi. Aralarında bu konuda tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Altundaş simitlerini yere saçıp tezgahını da parçaladı. Bu kez araya çevredeki esnaflar girdi. YEre saçılan simitleri ise zabıta ekipleri ve çevredeki esnaflar topladı. Güçlükle sakinleştirilen Ali Altundaş, bir esnaf tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.  Belediye Zabıta Müdürü Mustafa Kanat, şöyle dedi:
"Bu arkadaşımızı daha öncede uyarmıştık. Bulunduğu bölgede sabit bir şekilde durarak satış yapması yasak. Üzerleri açık şekilde satış yapıyorlar. Biz zabıta olarak bu arkadaşlarımızı defalarca uyardık. Yer göstermemize rağmen oralarda değil işlek caddelere gidip satış yapmak istiyorlar. Kurallara uymak zorundalar. Cadde ve sokaklar biz müdahale etmesek seyyar satıcılarla dolar taşar."
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@