Yurdum insanı TIR'ı gelin arabası yaptı

ŞANLIURFA’da, 29 yaşındaki TIR şoförü Ali Şeker, TIR'ını süsleyerek düğün arabası yaptı. Şanlıurfa’da TIR şoförü Ali Şeker, yaşamını akrabası olan Gülizar Şeker ile birleştirdi.

Haberler 29.03.2016, 11:13
Yurdum insanı TIR'ı gelin arabası yaptı
ŞANLIURFA’da, 29 yaşındaki TIR şoförü Ali Şeker, TIR'ını süsleyerek düğün arabası yaptı.

Şanlıurfa’da TIR şoförü Ali Şeker, yaşamını akrabası olan Gülizar Şeker ile birleştirdi. Ali Şeker'in şoförlüğünü yaptığı ve süsleyerek düğün arabasına dönüştürdüğü TIR görenleri şaşırttı. Ali Şeker, ön bölümüne ‘Şu geleni iyi tanı, Urfa’nın genç kaptanı’ yazısını yazdırıp, direksiyonuna geçtiği TIR ile gelini alarak düğün salonuna gitti.

Düğüne katılan davetliler karşılarında TIR’ın süslendiğini ve içerisinden gelin ile damadın indiğini görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Zılgıt ve alkışlar içerisinde düğünün yapıldığı salona geçen çift, düğünün ardından tekrar TIR’la şehir turu atarak evlerine gitti. Geçimini sağladığı TIR’ın daha bereketli olması için hayatının en mutlu gününde aracını düğün arabasını yaptığını belirten damat Ali Şeker, "Hayatımı kazandığım bu TIR’ı süsledim ve düğün arabası yaptım. Gelini TIR’la almaya gittiğimde herkes çok şaşkınlık yaşadı. Çoğu insan gelin gibi süslediğim TIR’ımın önünde fotoğraf çektirdi" dedi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@