Yok artık dedirten ama gerçek olan bir olay

Eşcinsel abi kız kardeşinden bebek sahibi olmak istedi

Haberler 21.08.2016, 15:45
Yok artık dedirten ama gerçek olan bir olay
Kızlar soruyor sitesinin haberine göre eşcinsel abi kız kardeşinden bebek sahibi olmak istemiş. 

Ben de ilk başlığı görünce "yok artık" dedim. Bu kadar da olmaz dedim ama gerçekten de varmış. Tabi bu insanların kişisel özgür hür düşünceleri ama sanırım bu biraz fazla gibi. Bir aile düşünün abisi eşcinsel olan birinin partneriyle birlikte çocuk sahibi olmayı istemesi ve evlatlık yerine kendi öz kız kardeşinden bebek sahibi olmayı istemesi.


Tıbben çocuk sahibi olamadıkları için evlatlık almak istemişler ilk başta ama sonra Samuel Leighton başkasının çocuğuna babalık yapmak istemediği için kendi kız kardeşine bu teklifi sunmuş. Samuel, neden böyle bir yol seçtiğini şöyle açıklıyor:
Aslında bu çok tuhaf bir şey değil. Tüp bebek yöntemini seçtik. Bu sayede bebek hem benim hem de Bradley’nin genlerini taşıyor olacak. Bebeğimizin bize benzemesini istiyorum.

Kız kardeşi bu teklifi duyunca çok heyecanlanmış ve konuştuktan sonra abisi şu kelimeleri söylemiş:
Her zaman çok yakın iki kardeştik. Benim bebek sahibi olmam ve mutluluğum için her şeyi yapmaya hazırdı. Ben de aile kurabilmek istiyordum. Bundan daha doğal ne olabilir?

Bu kararı annesine söylemiş
Annesine söylerken çok zorlandığını ve çekindiğini söylüyor ama annesi beklediği tepkiyi göstermemiş. O da kız kardeşi gibi ılımlı ve olumlu yaklaşmış. Samuel annesinin düşüncesi hakkında şöyle diyor :
Başta ona bu fikri söylemek çok zordu. Düşünsenize, ilk torununuzu iki çocuğunuz yapıyor. Önce kafası karıştı ancak sonrasında çok sevindi.
Peki bu bebek sahibi olma olayı nasıl olacak
?

Tabi ki bu olay cinsellikle olmayacakmış. Yapay sunni döllenme şeklinde olacakmış. Bu işlemin nasıl olacağını Samuel şu şekilde açıklıyor :
Kız kardeşim sadece yumurtalarını bağışlayacak. Bradley’nin spermleri yumurtaları suni olarak dölleyecek ve bu başka bir kadının rahmine yerleştirilecek.
Bu durum sosyal medyada duyulunca birçok tehdit mesajları almış ve bu kararından vazgeçmeyeceğini söylemiş. Bu işlem çok pahalı olduğu için henüz bir şey gerçekleşmemiş ama kararından da vazgeçmeyeceğini söylemiş.

Acaba artık dünyada ne gibi enteresan şeylerle karşılaşacağız Allah bilir. Allah sonumuzu hayır etsin.
 
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@