Yengeç burcu haftalık yorumu

Yengeç burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 14:46
Yengeç burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Yeni bir eğitime başlanabilir, sınavlarda başarılı geçebilir. Yakın çevre, komşular ve kardeşlerle ilgili bir takım sorunlar varsa çözüm getirir, keyifli seyahatler söz konusu olabilir.

Anlaşma, sözleşme imzalamak için de uygun bir gündür. Keza web sitesi açmak, satış için interneti kullanmak, blogunuzu hareketlendirmek, web sitenizi yeniden düzenlemek için de uygun bir süreçtir. Eğer ki yalnızsanız sizden mesafe olarak uzakta birileri ile mesajlaşabilir, flörtleşebilirsiniz. Sanal ortamda ilişkiler başlayabilir. Ya da bu mahallenizden biri olabilir, yakın komşunuz olabilir ya da seyahat esnasında tanışabileceğiniz biri ile olabilir. Mars/Neptün etkileşimi ile de sağlığınıza ekstra dikkat edin, zehirlenmelere karşı özellikle. Eğer alerjik bir cildiniz, egzamanız…vb gibi rahatsızlıklarınız var ise bu hafta daha çok azabilirler. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı güveninizi kaybedebileceğiniz konular olabilir, zihniniz meşgul olabilir. İş ortamınızda olası mevzuları çok fazla büyütmemeye özen gösterin.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Önce sağlık diyoruz! İş yaptığımız kişilerle terso durumlar oluşabilir, işler gecikir, aksar, müşteriler arıza çıkarır. Özellikle iş ilişkilerinde ve sağlığa bu hafta ekstra dikkat ediyoruz. Sonrasında bu hafta iletişim kazalarına, hukuksal sorun yaratacak konulara karşı tedbirli ve dikkatli olmamız gerek. Yanlış anlamalar, arkamızdan dönen bir takım ani olaylara karşı uyanık olmamızda yarar var. Sağlık konusunda da özellikle genital bölgeye, üreme organlarına, dişlere, kemiklere ve cilde dikkat edilmesinde yarar var. Birlikte çalıştığınız kimselerle kavga etmemeye veya müşterilerinizle kavga etmemeye özen gösterin.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@