Yay burcu haftalık yorumu

Yay burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 15:06
Yay burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. İş arıyorsanız kadın desteği sayesinde iş bulma, terfi gibi bir amacınız var ise bu hafta özellikle buna kavuşabilirsiniz. Bu hafta üstleriniz, yöneticilerinizden övgü dolu sözler alabilir, size kazanç sağlayacak önemli toplantılar söz konusu olabilir.

İş ve kariyerinizi ilişkilendiren durumlarda şu dönem karşınıza çıkabilecek her türlü fırsatı iyi değerlendirin. Eğer ki yalnızsanız bu hafta iş vasıtası ile veya bir müşteriniz ile veya veya bir çalışma arkadaşınız ile flörtöz durumlar oluşabilir. Hayatınızda biri var ise de önümüzdeki 10 günlük süreçte söz, nişan, evlilik için adımlar söz konusu olabilir. Mars/Neptün etkileşimi ile de özellikle dalgınlıklar, kafa karışıklığı içinde olabilirsiniz. Çok önemli kararlarınızı bu hafta vermememizi öneririm. Hata yapma, yanılma payı büyük olabilir. Bu hafta hafiften depresif olabilirsiniz ama geçici bir etki. Bu arada bu hafta alkol alımına ve ilaç kullanımına da dikkat edin. Yan etkiler çok daha fazla açığa çıkabilir.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Yaşamın engeller çıkarması, hastalıklar, baş belası işler, hayatta ilerleyememe, sorunlarla uğraşma, güç mücadeleleri söz konusu olacak. Stresli bir hafta, sakinliğinizi korumanızda yarar var. İş ve kariyer anlamında krizsel durumlar söz konusu. Eğer aklınızı kullanabilirseniz bu hafta iş ile ilgili bir krizi kendi yararınıza dönüştürebilir, karlı çıkabilirsiniz. Hayat bu hafta size adeta karşı duruyor ve sürekli engeller çıkartıyor gibi hissedebilirsiniz. Girişimleriniz başarısızlıkla sonuçlanabilir.

Sağlığınıza dikkat edin! Özellikle diş, deri, kemik, prostat, cinsel organlar, genital bölge, üreme organlarına dikkat etmelisiniz. Enerjiniz çok düşebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta yaşam enerjinizde de ciddi düşüklükler oluşabilir, yataktan kalkmakta zorlanabilirsiniz.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@