Terazi burcu haftalık yorumu

Terazi burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 15:01
Terazi burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Yaşamınızda her şeyi daha gizlilik içinde yapmaya eğilimli olabilirsiniz. Yalnızlık ihtiyacınız artabilir hatta bunu birazda abartabilirsiniz açıkçası. Yalnızlıktan ve sevgisizlikten dolayı çok şikayet edebilirsiniz. Psikoloji, bilinçaltı, ruhsal konular hakkında okuyabilir, araştırabilirsiniz.

Eğer ki bir ilişkiniz var ise bu hafta gizli bir sürpriz yapabilir size. Eğer ilişkiniz yok ise de gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Evli kişilerden lütfen uzak durun. Doktora gitmek, check-up yaptırmak için uygun bir hafta. Ruhsal anlamda size iyi gelecek konulara yönelmek için de uygun bir süreç. Mars/Neptün etkileşimi ile de trafikte dikkat etmenizde yarar var. Aracınızda benzin veya yakıt deposu ile ilgili sıkıntılar oluşabilir. İş ile ilgili önemli evrakları, notları doğru yere koyduğunuza emin olun. Onu bunu unutmayın sonra üzülebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla, yakın çevrenizdeki kişilerle gereksiz muhabbetler üzerine tartışmalardan kaçınmanızda yarar var.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. İletişim problemleri, iletişim aksaklıkları, trafik kazaları, komşularla ilişkilerde sorunlar, kavgalar, gerginlikler, ifade sorunları, fikir tartışmaları olabilir. Bu hafta özel hayatınız biraz risk noktasında, aldatma veya aldatılma gibi durumlar söz konusu olabilir. İlişkilerde gereksiz gerginliklere karşı dikkat. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı da dikkatli olmanızda yarar var. Prezervatif kullanmayı veya korunmayı ihmal etmeyin. Ya da umumi tuvaletlerde daha dikkatli olun, hastalık kapmayın.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@