Sürücünün dikkati faciayı önledi

ÇİN'de bir panelvanın arka bagajının açılmasıyla küçük bir çocuk otobana düştü, o sırada arkadan gelen sürücünün dikkati ise olası bir faciayı önledi. Çin'de bir araç kamerasına yansıyan görüntüler yürekleri...

Haberler 28.03.2016, 03:39
Sürücünün dikkati faciayı önledi
ÇİN'de bir panelvanın arka bagajının açılmasıyla küçük bir çocuk otobana düştü, o sırada arkadan gelen sürücünün dikkati ise olası bir faciayı önledi.

Çin'de bir araç kamerasına yansıyan görüntüler yürekleri ağıza getirdi. Otobandaki ışıklarda duran eski tip bir panelvan yeşil ışık yandığında hızlıca kalkış yaptı. Bu sırada iyi kilitlenmemiş olan arka bagaj kapağı açıldı ve aracın arkasında duran 3 yaşlarındaki küçük çocuk otobana doğru yuvarlandı. O sırada arkadan gelen aracın sürücüsü çocuğun düştüğünü farkedip aracını hemen durdurarak olası bir faciayı önledi. Ne olduğunu anlayamayan küçük çocuk düşer düşmez o korkuyla ailesinin aracına doğru koşmaya çalıştı, yetişemeyeceğini anlayınca da duraksadı. Olayı kaydeden aracın sürücüsü çocuğu kucağına alıp ailenin durumu fark etmesini bekledi.

Kısa süre içinde çocuğun düştüğünü farkeden baba koşarak gelip çocuğunu geri aldı. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@