Sümeyye Erdoğan- Selçuk Bayraktar çiftinin nikahı için hazırlıklar hız kazandı...

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar'ın 4 gün sonra Küçükçekmece Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde yapılacak...

Haberler 10.05.2016, 17:17
Sümeyye Erdoğan- Selçuk Bayraktar çiftinin nikahı için hazırlıklar hız kazandı...
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar'ın 4 gün sonra Küçükçekmece Halkalı'daki Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde yapılacak nikah töreni öncesinde hazırlıklar hız kazandı.  

CUMHURBAŞKANLIĞI EKİBİ İNCELEME YAPTI

14 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00'te yapılacak nikah töreni için, bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ankara'ya yolcu eden koruma ekibi, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'ne gelerek incelemelerde bulundu. Konvoyda yer alan motorlu eskortlar da araçların giriş çıkışlarıyla ilgili ön hazırlık yaptı.

BELEDİYE EKİPLERİ ÇALIŞIYOR

Küçükçekmece Belediyesi'ne bağlı ekipler ise merkezde boya ve temizlik çalışması yaptı. Vinçler yardımıyla gösteri merkezinin yüksek cam duvarları silindi. Bölgedeki kaldırımlar da yeniden boyandı.

BARİYERLERLE ÖRÜLDÜ

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nin çevresine bariyerler yerleştirildi. 3 TIR dolusu bariyer de nikah günü kullanılmak üzere bölgeye getirildi. Hazırlıklarda çalışan görevliler için gösteri merkezinin bahçesine İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından mobil büfe kuruldu.

NİKAH İÇİN SADE DAVETİYE...

Sümeyye Erdoğan-Selçuk Bayraktar çiftinin davetiyeleri de gönderilmeye başlandı. Çiftin ortak baş harfi S'nin işlemeli olarak yer aldığı davetiyede, "Evlatlarımız Sümeyye ve Selçuk'un nikah töreninde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız" ifadelerinin altında, Emine-Recep Tayyip Erdoğan ve Canan-Özdemir Bayraktar isimleri yer aldı.

ÇİÇEK YERİNE BAĞIŞ

Davetiye ile birlikte nikaha katılacaklara bir de "rica mesajı" gönderildi. Mesajda, çiçek ve çelenk göndermek isteyenlerin Mehmetçik Vakfı, Dayanışma Vakfı ve Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı'na bağış yapmaları istendi.

KINA GECESİ TARABYA KÖŞKÜ'NDE YAPILDI

Bu arada, Sümeyye Erdoğan'ın kına gecesini 7 Mayıs Cumartesi akşamı Tarabya Köşkü'nde yaptığı öğrenildi.

35 BİN KİŞİLİK MERKEZİN ADINI ERDOĞAN KOYDU

Avrupa'nın en gelişmiş ses ve ışık sistemlerinin kullanıldığı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi 35 bin kişi alabiliyor. İlk önce "Arenamega" adı verilen merkezin açılışı 8 Mayıs 2014 tarihinde o dönem Başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılmış, Erdoğan açılış sırasında merkezin isminin "Yahya Kemal Beyatlı" olarak değiştirilmesini istemişti.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@