Piknik dönüşü tartıştığı eşini öldürüp intihar etti

KAYSERİ’nin Bünyan İlçesi’nde inşaat işçisi 33 yaşındaki Sadullah Navruz, tartıştığı eşi 31 yaşındaki Arzu Navruz’u meyve bıçağıyla öldürdükten sonra aynı bıçağı kalbine saplayarak...

Haberler 11.07.2016, 14:32
Piknik dönüşü tartıştığı eşini öldürüp intihar etti
KAYSERİ’nin Bünyan İlçesi’nde inşaat işçisi 33 yaşındaki Sadullah Navruz, tartıştığı eşi 31 yaşındaki Arzu Navruz’u meyve bıçağıyla öldürdükten sonra aynı bıçağı kalbine saplayarak intihar etti.

Olay, dün gece Bünyan İlçesi Güllüce Mahallesi’nde meydana geldi. Sabah eşi ve 3 çocuğuyla birlikte pikniğe giden Sadullah Nevruz, eve döndüklerinde bilinmeyen nedenle eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede büyümesi üzerine Sadullah Nevruz, iddiaya göre mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla eşini göğsünden bıçakladı. Genç kadın, kanlar içinde yere yığılınca, Sadullah Navruz bu kez aynı bıçağı kendi kalbine sapladı.

Bu sırada dışarda oynayan çocuklar eve girdiklerinde anne ve babalarını yerde kanlar içinde buldu. Olayı duyan komşular, durumu jandarma ve sağlık ekiplerinde bildirdi. Gelen ekipler genç çiftin öldüğünü belirledi. Ekiplerin olay yerindeki incelemelerinin ardından Navruz çiftinin cesetleri Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yakınları Sadullah Navruz’un sessiz ve sakin biri olduğunu, maddi durumun da iyi olduğunu söyledi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@