Oğlak burcu haftalık yorumu

Oğlak burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 15:10
Oğlak burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Olası hukuksal bir mücadeleniz var ise harika destekler alabileceksiniz. Yurt dışına çıkmak için araştırmalar yapabilir, vize ve pasaport gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Ya da kendinize yurt dışında değerli bir şeyler sipariş edebilirsiniz.

Hayatı biraz daha anlama, anlamlandırma, keşfetmeye yönelik çalışmalarda yapabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla bir araya gelebilir, onlardan güzel desteklerde alabilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız yabancı uyruklu biri ile ya da mesafe olarak sizden uzakta yaşayan biri ile flörtleşebilir, duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz. En kötü ihtimalle kendinize çok keyifli bir yurt dışı seyahati ısmarlayabilirsiniz. Mars/Neptün etkileşimi ile de finansal anlamda kayıplar söz konusu olabilir. Sizi olumsuz anlamda şaşırtacak haberler alabilirsiniz. Eğer iş görüşmeleriniz olacak ise maddi anlamda büyük beklentilerinizin olmamasını tavsiye ederim. Bu arada cüzdanınızı, değerli eşyalarınızı bir yerlerde unutmamaya özen gösterin.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Kontrol dışı olumsuz gelişmeler, iş veya müşteri kaybı, evcil hayvan besliyorsanız o rahatsızlanabilir. Ruhsal anlamda kendinizi iyi hissedemeyebilir, panik atak, kaygı bozukluğu, anksiyete, endişelerin artması gibi durumlar oluşabilir. Depresyon, illegal işlerden doğan problemler söz konusu olabilir. Bu hafta daha dikkatli ve sabırlı olmanızda yarar var.

Bir de bu hafta özellikle anlaşmalar imzalamak, fikir tartışmalarına girmek, pazarlama, reklam konuları ile ilgilenmek için pek uygun bir hafta değil. İletişim araçlarında sıkıntılar meydana gelebilir. Arkanızdan iş çeviren, çok kötü güçlü düşmanlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Sizi oyuna getirmeye çalışacak, size zarar vermeye çalışabilecek kötü niyetli kişilerle çok uğraşmanız gerekebilir.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@