Miras kavgasında akrabasını vurduktan sonra intihara kalkıştı

ADAPAZARI'nda, miras nedeniyle tartıştığı akrabası 35 yaşındaki Hüseyin Türkyılmaz'ı başına ateş ederek vuran 59 yaşındaki Recai Koçan, daha sonra şakağına dayadığı tabancayı ateşledi. Ağır yaralanan Koçan ile Türkyılmaz...

Haberler 30.06.2016, 19:34
Miras kavgasında akrabasını vurduktan sonra intihara kalkıştı
ADAPAZARI'nda, miras nedeniyle tartıştığı akrabası 35 yaşındaki Hüseyin Türkyılmaz'ı başına ateş ederek vuran 59 yaşındaki Recai Koçan, daha sonra şakağına dayadığı tabancayı ateşledi. Ağır yaralanan Koçan ile Türkyılmaz tedavi altına alındı.

Olay saat 15.00 sıralarında, Adapazarı Karaağaç Mahallesi'nde inşaat malzemeleri satan bir işyerinde meydana geldi. Recai Koçan akrabası Hüseyin Türkyılmaz ile işyerinde karşılaştı. İddiaya göre, Recai Koçan ile Hüseyin Türkyılmaz arasında miras nedeniyle çıkan tartışması büyüdü. Bunun üzerine sinirlenen Recai Koçan silahını çıkartarak Hüseyin Türkyılmaz'ın başına iki el ateş etti. Türkyılmaz kanlar içerisinde yere yığılırken, Recai Koçan bu kez tabancayı şakağına dayayıp ateşledi. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Koçan ile özel bir hastaneye kaldırılan Türkyılmaz tedavi altına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@