Liseli Oğuz, sporla 6 ayda 40 kilo verdi

ANTALYA'da aşırı kiloları nedeniyle yaşama küsen lise öğrencisi 18 yaşındaki Oğuz Karaarslan, spor sayesinde 6 ayda 115 kilodan 75 kiloya düştü. Muratpaşa Lisesi son sınıf öğrencisi Oğuz Karaarslan, aşırı kilolarından...

Haberler 07.04.2016, 10:58
Liseli Oğuz, sporla 6 ayda 40 kilo verdi
ANTALYA'da aşırı kiloları nedeniyle yaşama küsen lise öğrencisi 18 yaşındaki Oğuz Karaarslan, spor sayesinde 6 ayda 115 kilodan 75 kiloya düştü.

Muratpaşa Lisesi son sınıf öğrencisi Oğuz Karaarslan, aşırı kilolarından kurtulmak için spora başladı. Evden çıkamadığını ve kimsenin yüzüne bakmadığını belirten Karaarslan, "Aşırı kiloluydum. Hayata küsmüştüm. Hiçbir kız bana bakmıyordu. Spora başladım ve 6 ayda 40 kilo verdim. Şu anda 75 kiloyum" dedi. Özgüveninin yerine geldiğini vurgulayan Oğuz Karaarslan, herkesin spor yapması gerektiğini söyledi. Spor eğitmeni Caner Karakaya ise asıl başarının öğrencisinin azmi ve kararlılığı olduğunu belirtti.

Karakaya, "Oğuz ile tanıştığımda 115 kiloydu. 6 ayda dengeli beslenme ve düzenli sporla bu hale geldi" dedi. Karakaya, Oğuz'un başarısının örnek olması gerektiğini belirterek, herkesin sporu hayatına sokması gerektiğini kaydetti. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@