Küçük Emira bisküviden öldü

BURSA’da annesinin verdiği olduğu bisküviyi yedikten sonra nefes alamayan 2 yaşındaki Suriye uyruklu Emira Sahrij, annesi tarafından getirildiği sağlık kuruluşunda yaşamını yitirdi.

Haberler 01.07.2016, 17:17
Küçük Emira bisküviden öldü
BURSA’da annesinin verdiği olduğu bisküviyi yedikten sonra nefes alamayan 2 yaşındaki Suriye uyruklu Emira Sahrij, annesi tarafından getirildiği sağlık kuruluşunda yaşamını yitirdi. Talihsiz Emira'nın cesedi otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Suriye'deki savaştan kaçan Hatice ve Muhamad Sahrij çifti geçen yıl 2 yaşındaki tek çocukları olan Emira ile birlikte Bursa'ya gelip, Merkez Yıldırım İlçesi Yavuz Selim Mahallesi'nde kiraladıkları bir eve yerleştiler. Muhamad Sarhrij bir fabrikada işçi olarak çalışırken, eşi ise tek kızları Emira ile ilgilendi. Dün akşam saatlerinde kızına yemesi için bisküvi veren Hatice Sahrij, daha sonra namaz kılmak için abdest almaya gitti. Döndüğünde yediği bisküvinin nefes borusuna kaçması sonucu nefes almakta zorluk çeken kızını çırpınırken gören Hatice Sahrij, çocuğunu evlerinin 50 metre uzağındaki özel bir tıp merkezine getirdi. Küçük kız burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Olayla ilgili soruşturmaya başlandı. Emira Sahrij'in cesedi, kesin ölüm nedenin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılırken, polis merkezinde ifadesi alınan Hatice Sahrij ise serbest bırakıldı.

Talihsiz cocu bugün Bursa'da toprağa verildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@