Kova burcu haftalık yorumu

Kova burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 15:13
Kova burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Eğer ki borç para arayışınız var ise gerekli desteği rahatlıkla bulabileceksiniz veya biriken ödemeleriniz varsa arkadaşlarınızdan veya banka kredisi desteği sayesinde yükünüzü biraz olsun hafifletebileceksiniz.

Eğer ki ortaklaşa yürüttüğünüz işleriniz var ise bu dönem birlikteliğinizi daha da kuvvetlendirerek kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Sponsor, burs gibi arayışlarınız var ise bu hafta bu konulardan yana da şansın size gülebileceğine işaret etmekte. Bu hafta estetik operasyon için de gayet uygun bir hafta ya da önemli bir operasyonunuz var ise sorunsuz bir şekilde hallolabileceğine, yaraların çabuk iyileşebileceğine işaret etmekte. Mars/Neptün etkileşimi ile de sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve maddi konular iç içe olabilecek. Arkadaşlarınız ile finansal konular yüzünden gereksiz yere tartışmalara girmemenizi tavsiye ederim. Bu hafta sosyal çevrenizdeki kişiler hayal kırıklığına uğratabilir, beklentilerinizi düşük tutun.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Dost kazıkları, sosyal ilişkilerde problemler, hak ettiğiniz şeyleri alamama, hayattan soğuma, haksızlığa uğrama, dost kaybı, kazançların düşmesi gibi durumlar söz konusu. Sosyal ilişkilerde arkadan çevrilen gizli işler yüzünden ilişkilerin bozulabileceği bir hafta. Bu hafta iş kurmak için pek de uygun bir hafta değil açıkçası. Bu hafta biraz daha sabırlı hareket etmekte yarar var. Finansal anlamda da kazançlar söz konusu olacak. Fakat beklenmedik ani harcamalar, masraflar çıkabilir. Kredi vesaire düşünüyorsanız sıkıntılı bir şekilde olsa da amacınıza ulaşabileceksiniz.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@