Koç burcu haftalık yorumu

Koç burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 14:26
Koç burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Oldukça yoğun ama keyif alacağınız bir iş temposu sizleri bekliyor olacak. İş arkadaşlarınızdan güzel destekler alabileceksiniz bu hafta. İş ortaklarınız, çözüm ortaklarınızla daha verimli iş projeleri de gündeme gelebilir.

Eğer ki iş arayışı içindeyseniz eğer bu hafta kadın desteği sayesinde iş görüşmelerine gidebilirsiniz. Bu hafta sağlıkla ilgili, check up veya kontrol gibi durumlarda olabilir. Keza diyete başlamak, kötü alışkanlıklardan kurtulmak, sigarayı bırakmak, spora başlamak için de oldukça uygun bir hafta. Yaşamınızda profesyonel destek aradığınız her konuda hemen yardımı bulabileceksiniz. Tabi sadece fiziksel değil bu ruh sağlığınız içinde geçerlidir. Mars/Neptün etkileşimi ile de bilinçaltınız oldukça hareketli olacağa benziyor. Biraz da uykusuzluk problemi nüks edebilir. Bu hafta özellikle zehirlenmelere, alerjilere karşı dikkatli olun, alkol tüketiminde abartmamaya özen gösterin. Uzaklar, yabancılar, yurt dışı ile ilgili, eğitimle ilgili işlerde aksilikler, yanlış anlamalar, hatalar oluşabilir.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Hukuksal sıkıntılar, trafik kazaları, resmi evraklarda  sorunlar, tatil problemleri, bavulların kaybolması, eğitimle ilgili sıkıntılar, satış pazarlama reklam sorunları meydana gelebilir. Bu hafta daha sabırlı, temkinli ve sakin hareket etmekte yarar var. Vize, pasaport işlerinizde bir takım engellerle ve problemlerle uğraşmanız gerekebilir. Akrabalarınıza çatışmalar, kavgalar meydana gelebilir. Çevrenizdeki kişilerle inançlar, hayat görüşleri üzerine sert tartışmalar yaşayabilirsiniz. Her türlü illegal işten bu hafta uzak durun. İşiniz ticaretle ilgili bir iş ise, iş yaptığınız kimselerle, müşterilerle problemler oluşabilir. Yurt dışından beklediğiniz, sipariş ettiğiniz ürünler kaybolabilir, engele takılabilir.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@