Kapaklı'da Küçük çocuğa işkence iddiası

TEKİRDAĞ’ın Kapaklı İlçesi’nde, rahatsızlanınca hastaneye kaldırılan, vücudundan sigara söndürüldüğü ve morluklar olduğu belirlenen 4 yaşındaki kız çocuğu B.B., devlet korumasına alındı.

Haberler 06.05.2016, 16:12
Kapaklı'da Küçük çocuğa işkence iddiası
TEKİRDAĞ’ın Kapaklı İlçesi’nde, rahatsızlanınca hastaneye kaldırılan, vücudundan sigara söndürüldüğü ve morluklar olduğu belirlenen 4 yaşındaki kız çocuğu B.B., devlet korumasına alındı. Küçük kızın 23 yaşındaki ablası Hayriye B. ve ölen annesinin arkadaşı Gülseren K. savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.

Annesi 3 ay önce ölen ve babası Karabük'te yaşayan 4 yaşındaki kız çocuğu B.B. ile bir fabrikada çalışan ablası Hayriye B., ölen annelerinin arkadaşı olan Atatürk Mahallesi'nde oturan Gülseren K.'nın yanına taşındı. Dün akşam küçük kız B.B. rahatsızlanınca Gülseren K. tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

DOKTORLAR FARK ETTİ

Küçük çocuğu muayene eden doktorlar, vücudundaki sigara sönükleri ve morlukları görünce durumu hastane polisine bildirdi. Bunun üzerine Gülseren K. ile ablası Hayriye B. polis tarafından gözaltına alındı. B.B. ise yapılan tedavisinin ardından devlet korumasına alınarak Tekirdağ Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu'na yerleştirildi. Polisteki ifadelerinin ardından iki kadın, Çerkezköy Adliyesi’ne sevk edildi. Savcılık sorguları tamamlanan Gülseren K. ve Hayriye B. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@