Kampüste intihar girişimi

ESKİŞEHİR'de eşinin kanser hastası olduğunu söyleyen 29 yaşındaki Mehmet H., Anadolu Üniversitesi'nde 4 katlı binanın terasına çıkıp intihara kalkıştı. Daha önce çeşitli illerde de intihar girişiminde bulunduğu belirtilen Mehmet...

Haberler 20.04.2016, 18:35
Kampüste intihar girişimi
ESKİŞEHİR'de eşinin kanser hastası olduğunu söyleyen 29 yaşındaki Mehmet H., Anadolu Üniversitesi'nde 4 katlı binanın terasına çıkıp intihara kalkıştı. Daha önce çeşitli illerde de intihar girişiminde bulunduğu belirtilen Mehmet H.'yi polisler ikna edip indirdi.

Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü'ndeki eski İletişim Bilimleri Fakültesi'nin terasında bir kişinin olduğunu görenler 155 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Eşinin Bursa'da kanser tedavisi gördüğünü ve maddi sıkıntı içerisinde olduğunu belirten Mehmet H. ölmek istediğini söyledi.

Polis ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren ikna çabasının ardından Mehmet H. intihar girişiminden vazgeçti. 4'üncü kattan indirilen Mehmet H.'nin daha önce de çeşitli illerde bu tür intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Mehmet H., 112 ambulansıyla Devlet Hastanesi'ne götürüldü.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@