Kadripaşa İlkokulu'na TEMA’dan Kurum Sertifikası

Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Edirne İl Temsilciliği tarafından  KADRİPAŞA İlkokulu’na  TEMA’dan Kurum Sertifikası.

Haberler 15.05.2016, 14:01
Kadripaşa İlkokulu'na TEMA’dan Kurum Sertifikası
TEMA yönetim ekibinden  Şirin ÇOĞAL, İlhan TOKATLI ve Adile EREN tarafından; KADRİPAŞA İlkokulu  Müdürü Zafer PINARCI’ya  , okul müdür yrd. Koray KOÇ ‘a ve öğretmenlere     TEMA rozetleri, üyelik kartları ve  Kurum Sertifikası takdim edildi.

Kadripaşa İlkokulu’nda düzenlenen törende konuşan TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL’’ Kurum Sertifikası ‘’uygulaması  hakkında bilgi verdi:

Bir kurumun tüm çalışanları TEMA Gönüllüsü olduğunda kuruma, üzerinde gönüllü olma yılının da belirtildiği “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli verilmektedir. Görselin verilebilmesi için kurumların büyüklüklerine ve özelliklerine göre belirli kriterler bulunmaktadır.

*İşletmenin büyüklüğünden bağımsız olarak bir işletmeye görselin verilebilmesi için işletmede en az 6 kişinin çalışıyor olması gerekmektedir.

Mikro İşletmeler için;
Mikro İşletme, on kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Mikro İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için işletmede en az 6 kişinin çalışıyor olması ve çalışanlarının en az %90’nının TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.

Küçük İşletmeler için;
Küçük İşletme, elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Çalışan sayısı 10 ile 50 arasında olan Küçük İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için çalışanlarının en az %80’inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.

Orta Büyüklükteki İşletmeler için;
Orta Büyüklükteki İşletmeler, iki yüz elli kişiden az yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Çalışan sayısı 50 ile 250 kişi arasında olan Orta Büyüklükteki İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için çalışanlarının en az %70’inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.

Büyük İşletmeler için;
İki yüz elli kişiden fazla yıllık çalışan istihdam eden işletmelerdir. Büyük İşletmelere, “Bu Kurumun Çalışanları TEMA Gönüllüsü Olmuştur” görseli vermek için çalışanlarının en az %70’inin TEMA Gönüllüsü olması gerekmektedir.Dedi.

ÇOĞAL; ‘’Verimli topraklar, yaşam veren su ve temiz bir hava için bizlere destek veren, yaşamın savunulmasında TEMA’ ya katkıda bulunan TEMA okulu ve TEMA gönüllüsü olan Kadripaşa İlkokulu idareci ve öğretmenlerimize  TEMA ailesine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz ‘’dedi.  


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@