İnşaatan düşen kediye demir çubuk saplandı

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, bir inşatta kalçasına demir çubuk saplanan kedi, güçlükle kurtarıldı. Kesilen demir çubukla veterinere götürülen hayvan tedaviye alındı.

Haberler 01.04.2016, 17:18
İnşaatan düşen kediye demir çubuk saplandı
MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde, bir inşatta kalçasına demir çubuk saplanan kedi, güçlükle kurtarıldı. Kesilen demir çubukla veterinere götürülen hayvan tedaviye alındı. Akyarlar Mahallesi'ndeki bir sitede yaşayanların beslediği 'Zeytin' adlı kedi, atladığı bir inşaattan demir çubuğu üzerine düştü.

Demir çubuk kalçasına saplanan kedinin yardımına Bodrum Hayvan Hakları Derneği Üyesi Hikmet Yıldız yetişti. Yıldız, acı içinde kıvranan hayvanı inşaat işçileriyle birlikte demiri keserek bulunduğu yerden kurtardı. Yıldız, ardından kalçasına saplanann demirle birlikte otomobiline taşıdığı kediyi, bir veterinere götürdü. Burada veteriner Canset Özden, tarafından kedinin kalçasındaki demir çubuk ameliyatla çıkarıldı. Bodrum Hayvan Hakları Derneği Üyesi Hikmet Yıldız, sokak hayvanlarının da zaman zaman beklemedikleri tehlikelerle karşı karşıya kalabildiğini belirtip, "Zeytin, sitemizde herkesin baktığı bir kediydi. Acı içinde kıvranırken, çıkardığı sesini duyunca hemen yardıma koştuk. Yarası ağır. Yaşaması için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@