İkizler burcu haftalık yorumu

İkizler burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 14:41
İkizler burcu haftalık yorumu

Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Yaşadığınız yerde kalabalıklar artıyor, evinizde daha çok misafir ağırlamaya başlayabilirsiniz. Evinize yeni teknoloji aletler, iletişim aletleri, beyaz eşya, elektronik aletler alabilirsiniz bu hafta.

Kira sözleşmenizi yenileyebilir, toprak veya gayrimenkul konularında yatırım yapabilir, satılmasını istediğiniz bir mülkünüz varsa satabilir, ev arıyorsanız bütçenize uygun bir ev bulabilirsiniz. Aile içinde özellikle kardeşlerinize ilişkin güzel haberler alabilirsiniz. Bu hafta yaşadığınız yer ve aile içinde adeta bayram rüzgarları esiyor. Evinizi güzelleştirmek, boyamak, evinizde dekoratif değişiklikler yapmak, aile içindeki sorunların çözümü açısından da çok şanslı bir hafta. Mars/Neptün etkileşimi ile de iş ve kariyer yönetiminize dikkat edin. Krizleri doğru yönetemeyebilirsiniz. İş yerinizin yemekhanesinde yediğiniz yemekler bu hafta midenize dokunabilir. İşinizde gereksiz tartışmalardan, ufak mevzuları büyütmekten kaçınınız.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Öncelikle bu hafta ikili ilişkilere dikkat diyoruz. İlişkiler, evlilik, ortaklıklarla ilgili sorunlar, sıkıntılar, kayıplar söz konusu, ayrılıklar, boşanmalar, ilişkilerde tıkanıklılar meydana gelebilir. Ortaklıklar bozulabilir, ilişkilerde veya ortaklıklarda büyük kavgalar ve stres yaratıcı durumlar oluşabilir. Eğer yalnızsanız ve ortağınız da yok ise, bu hafta destek beklediğiniz konular varsa veya insanlardan beklentileriniz varsa, bilin ki kimseden yardım gelmez, destekler yerine bir türlü ulaşmaz. Eş veya ortağın kariyer ya da sağlığı ile ilgili de oldukça stresli durumlar oluşabilir. Eş veya sevgili ile cinsellikle ilgili konularda problemler ortaya çıkabilir.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@