Garajyeri.com ’da en ucuz fiyatla araç kirala

Kişiden kişiye araç kiralama sitesi Garajyeri.com ile şehir içi araç kiralama hizmetinden yararlanın, araç sahibi iseniz aracınızı kendi seçtiğiniz kişilere kiralayın.

Haberler 16.07.2016, 16:40
Garajyeri.com ’da en ucuz fiyatla araç kirala
Garajyeri.com ’da en ucuz fiyatla araç kirala

Türkiye’nin kişiden kişiye araç kiralama sitesi Garajyeri.com ile şehir içi araç kiralama hizmetinden yaralanabileceğiniz gibi eğer bir araç sahibi iseniz aracınızı kendi seçtiğiniz kişilere kiralayarak, ek gelir elde edebilirsiniz.

En ucuz fiyatla, bütçenize uygun araç kiralama seçeneklerini bulabileceğiniz Garajyeri.com ‘da kiralık araba ilanlarına bakabilir, saatlik, günlük, haftalık ve hatta aylık araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Sahibinden uygun fiyatlara araç kiralama hizmeti veren Garajyeri ’nde yüzlerce kiralık araç arasında kıyaslama yaparak, hiçbir ek prosedüre gerek kalmadan hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı oto kiralama imkanı bulabilirsiniz.Garajyeri.com araç kiralamak isteyen kişilerin araç sahibi ile konuşarak araç kiralama talebinde bulunmalarına da imkan tanıyor.

Kişilerin boşta duran araçlarını kiralama imkanı sunan garajyeri.com ’da araç sahipleri; araç bilgilerini, fotoğraflarını ve kişisel bilgilerini sisteme girerek hemen araç kiralamak isteyen kişiler ile iletişime geçebiliyorlar.

Araç sahipleri, aracına gelen kiralama isteklerini inceleyebilir, kiralık araç arayan kişilerin profillerini inceleyebilir ve aracını kime kiralamak istediklerine karar verebilirler. Gelen isteği onayladıkları takdirde ise talepte bulunan kişi ile konuşarak, belirlenen lokasyonda buluşup araç teslimi yapabilirler.

Garajyeri.com ile aracını kiraya verme hizmetinden faydalanmak isteyen kiracılar ise site üzerinden lokasyon ve tarih girişi yaparak kiralık araç arama ve filtreleme imkanına sahipler. Rent a car hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler istedikleri modelde araçları inceleyerek kısa süreli ya da uzun süreli olarak belirlenen fiyatlara göre ilgili araç sahibine istek göndererek ve araç sahibi ile buluşarak kiralama yapabilirler.

Garajyeri.com ’dan kiralanan araçlar, araç sahiplerinin ve araçların güvenliğini sağlamak için sigorta güvencesi de sağlıyor. Garajyeri, Doğa Sigorta güvencesinde, kiralama süresi boyunca tüm araçları sigortalayarak hem kiralayan hem de kiracı tarafında mağduriyet olmaması adına güvence altına alıyor. Öte yandan kiralama süresince araçlar, haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati yol yardımı ve çekici hizmeti sağlayan hayli iddialı bir sistemden de faydalanabiliyor.

‘Arabası yatan kalmasın ihtiyacı olan kiralasın’ sloganıyla Türkiye’deki araç kiralama sektörüne yeni bir soluk getiren Garajyeri.com ’dan istediğiniz an istediğiniz yerden kolayca ve en ucuz fiyatlarla araç kiralama yapabilirsiniz.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@