Diş hekimi Mehmet Şahmaran yaban domuzunun saldırısından kıl payı kurtuldu

KÜTAHYA'nın Tavşanlı İlçesi'nde diş hekimi olarak görev yapan ve aynı zamanda avcı olan Mehmet Şahmaran, ormanlık alanda yaban domuzunun saldırısından kıl payı kurtulduğunu söyledi.

Haberler 31.03.2016, 16:36
Diş hekimi Mehmet Şahmaran yaban domuzunun saldırısından kıl payı kurtuldu
Tuna İŞLEYEN/TAVŞANLI (Kütahya), () - KÜTAHYA'nın Tavşanlı İlçesi'nde diş hekimi olarak görev yapan ve aynı zamanda avcı olan Mehmet Şahmaran, ormanlık alanda yaban domuzunun saldırısından kıl payı kurtulduğunu söyledi.

Diş hekimi Mehmet Şahmaran, sosyal medyada bir süredir görüntüleri yayınlanan ormanda domuzun saldırısına uğrayan kişinin kendisi olduğunu belirtti.

Şahmaran, av mevsiminin devam ettiği yaklaşık 1,5 ay önce arkadaşlarıyla birlikte Tavşanlı ilçesi yakınlarındaki Ozan Deresi mevkiine gittiklerini söyledi. Ormanlık olan bölgede bir yaban domuzuyla karşılaştıklarını anlatan Şahmaran, "Ormanda domuzla karşılaştık. Domuz hızla üzerime geldi. Soğukkanlı davranarak aniden kenara çekildim ve saldırıdan kurtuldum" dedi. Domuzun Mehmet Şahmaran'a saldırı anı, yanında bulunan bir avcı arkadaşı tarafından cep telefonuyla saniye saniye kayda alındı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler ilgi gördü. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@