Camide ücretsiz çorap uygulaması

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesi, Küçükkuyu Beldesi'nde, Süleyman Sakallı Camisi'ndeki ücretsiz çorap uygulaması ilgi gördü.

Haberler 05.08.2016, 11:45
Camide ücretsiz çorap uygulaması
ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesi, Küçükkuyu Beldesi'nde, Süleyman Sakallı Camisi'ndeki ücretsiz çorap uygulaması ilgi gördü. Vatandaşların camiye çıplak ayakla gelmesini istemeyen İmam Şükrü Çalışkan, cami kapısına uyarı levhası asıp, ücretsiz çorap dağıtmaya başladı.

Ayvacık'a bağlı turistik Küçükkuyu beldesinde, Süleyman Sakallı Cami İmamı Şükrü Çalışkan'ın başlattığı uygulama dikkat çekiyor. Vatandaşların çıplak ayakla camiye gelmelerini istemeyen imam Çalışkan, bunu kapıya astırdığı "Lütfen camimizin temizliği ve sağlığı için çıplak ayakla içeri girmeyelim. İçeriden çorap alabilirsiniz. Hediyemizdir" yazılı levha ile duyururken, caminin bir köşesinde de çoraplar bulundurmaya başladı.

Süleyman Sakallı Camisi'nde, 2.5 yıldan beri hizmet yapan Şükrü Çalışkan,"Çorap uygulamasını benden önceki imam arkadaş başlatmıştı. Biz de devam ettiriyoruz. Bu arada cemaatimizin ad ve telefonlarını bir deftere yazdık. Cemaatimizden 3 vakit camiye gelmeyen olursa, arayıp soruyoruz. Bu uygulamamız da ilgi gördü" dedi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@