Boğa burcu haftalık yorumu

Boğa burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 14:33
Boğa burcu haftalık yorumu

Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Özel hayatınız, riskli girişimler, çocuklarla ilgili konular, hobileriniz ve cinsel yaşamınız daha ön planda olabileceğe benziyor. Eğer ki yalnızsanız bu hafta aşk size daha yakın olacak. Karşınızda çıkan fırsatları iyi değerlendirin veya siz aşk konusunda biraz ayran gönüllü de olabilir, derinleşmekte zorlanabilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak gibi bir planınız varsa da bu hafta destekleyici etkiler var. Hatta bir çocuk beklerken iki çocuk haberi de alabilirsiniz, ee hayat sürprizlerle doludur.  Eğer ki işiniz yaratıcılık gerektiren bir iş, sahne ile ilgili, sinema, tiyatro ile ilgili ise de bu hafta sürpriz yeni iş teklifleri ve projelerle de karşılaşabilirsiniz. Venüs/Jüpiter bu sene aşk konusunda en şanslı olabileceğiniz haftaya işaret etmekte Mars/Neptün etkileşimi ile de finansal anlamda özellikle risk almak için pek de uygun değil, keza borç vermek için de. Bunun yanı sıra özellikle arkadaşlarınızla finansal konular üzerinden yanlış anlamalara mahal verecek tartışmalardan kaçınmanızı tavsiye ederim. Ödemelerinizi yaparken dikkatli olun! Yanlış yerlere yanlış ödemeler gitmesin. Banka hesaplarınızda da karışıklıklar olabilir, muhasebeciniz hatalar yapabilir.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Finansal zorluklar söz konusu hesapta olmayan ödemeler, maddi ciddi problemle meydana gelebilir. Kefil olmak, başkaları için maddi anlamda destek olmak, borç para vermek için de pek uygun bir zaman değil. Eşinizden veya ortağınızdan maddi olarak zarar görebilir veya para konusunda ciddi problemler oluşabilir aranızda. Miras ile ilgili konularda ortak noktada buluşmak zor olabilir. Acil bir ameliyat, sağlığı zor duruma sokacak bir gelişme yaşanabilir. Oldukça stresli bir hafta. En büyük korkularınızla yüzleşmeniz gerekebilir.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@