Başkale'de kız meselesi yüzünden amca, yeğenini öldürdü

VAN'ın Başkale İlçesi'nde 30 yaşındaki Fatih Öztunç, amcasının kızını istetti, ancak olumsuz cevap alınca pompalı tüfekle evini basıp rastgele ateş açtı.

Haberler 07.05.2016, 16:43
Başkale'de kız meselesi yüzünden amca, yeğenini öldürdü
VAN'ın Başkale İlçesi'nde 30 yaşındaki Fatih Öztunç, amcasının kızını istetti, ancak olumsuz cevap alınca pompalı tüfekle evini basıp rastgele ateş açtı. Fatih Öztunç, amcası S.Ö. ve amcasının oğlu H.Ö. tarafından sopayla dövülerek öldürüldü. Olayın ardından baba oğul kayıplara karıştı.

Olay, sabah saatlerinde Başkale ilçe merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta bulunan Albayrak Mahallesi'nde meydana geldi. Sigara kaçakçılığı yüzünden kaldığı cezaevinden 3 gün önce izinli olarak evine gelen Fatih Öztunç, tek taraflı olarak sevdiği ve daha öncede istettiği amcasının kızını yine istetti. Olumsuz yanıt alınca da pompalı tüfekle amcası S.Ö.'nün evini basarak rastgele ateş etti. Bunun üzerine oğlu H.Ö. ile birlikte dışarı çıkan S.Ö., yeğenini sopa darbeleriyle döverek ölümüne neden oldu.

Olayın ardından S.Ö ve oğlu H.Ö. kayıplara karışırken, hayatını kaybeden Fatih Öztunç'un cesedi ise otopsi için Başkale Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Olayla ilgili jandarma mahallede geniş güvenlik önlemi alıp, soruşturma başlattı. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@