Başak burcu haftalık yorumu

Başak burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 14:52
Başak burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Toprağa tohumları ekme zamanı, projeleri başlatma, karşınıza çıkacak her türlü fırsatı değerlendirme zamanı. Şans sizden yana olacak ve dört ayak üstüne düşebileceksiniz çoğu zaman, aklınız sayesinde olası zor noktalarda bile rahatlıkla çözüm yolları üretebileceksiniz.

Bu hafta rejime başlamak, estetik operasyon, saç rengini değiştirmek, kendinize yeni stiller yaratmak, kıyafet için mağazaları talan etmek için uygun bir hafta. Eğer yalnızsanız bu hafta flörtleri yaşamınıza daha kolay çekebilirsiniz. Bu hafta arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz ortamları değerlendirmenizi tavsiye ederim. Aşkı kendinize çok daha rahat bir şekilde çekebileceksiniz. Mars/Neptün etkileşimi ile de hem özel hayatınızda hem de aile içinde gereksiz tartışmalardan uzak durmanızda yarar var. Aldanmalar, hayal kırıklıkları, boşuna enerjinizi sarf ettiğinizi düşünebilirsiniz. Evinizde, yaşadığınız alanda su ile ilgili sıkıntılarda söz konusu olabilir, tesisatla ilintili sorunlar.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Ailevi sorunlar, aile ile ilgili kayıplar, ikamet edilen yerle ilgili sorunlar, yaşamdan beklentilerin düşmesi, depresyon, hedeflerde sapmalar meydana gelebilir. Bu hafta biraz sabır haftası açıkçası. Gayrimenkul alım ve satımları için de pek uygun değil, zarar edebilirsiniz. Kariyerinizi ilişkilendiren konularda tıkanıklıklar, zorlanmalar, engeller hissedebilirsiniz. Yaşadığınız alanda banyo veya tuvalette problemler oluşabilir, borular tıkanabilir, su giderlerinde sıkıntılar oluşabilir.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@