Balık burcu haftalık yorumu

Balık burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 15:16
Balık burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. İlişkilerinizde problemleriniz var ise rahatlıkla ortak payda da buluşabileceğinize işaret etmekte. Birbirinizi daha iyi bir şekilde anlayabilecek, destek olabileceksiniz.

Evlenmek isteyenler partnerinize bu hafta evlilik teklif edebilirsiniz. Yalnızsanız eğer bu hafta uzun vadeli bir ilişkiye başlayabilmek için gerekli koşullar sizin için hazır olabilir. Her türlü kuracağınız ikili ilişkilerin çok daha değer kazanacağı bir süreçte olacaksınız. Bu yüzden tüm ikili kontaklarınızı gözden geçirin, düzenleyin, gerekli değeri sizlerde verin. Eğer partneriniz var ise onunla romantik, keyifli zamanlarda geçirebilirsiniz bu etki ile. Mars/Neptün etkileşimi ile de işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda dikkatli adımlar atma zamanı, önemli major kararlarınızı bir sonraki haftaya ertelemenizde yarar var. İşinizle ilgili bir hayal kırıklığı durumu söz konusu olabilir. Bu hafta isteklerinizi kabul ettirmek zor olabilir.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. İşten atılma, kariyerde engeller, yöneticilerle ilgili sorunlar, terfi alamama, iş yerinde sıkıntıları artması, statüsel sorunlar, gecikmeler söz konusu. İşi ve kariyeri ilgilendiren konularda dikkatli adım atmanız gerekli. İlişkiler açısından da gerginlikler söz konusu olacak. Ortaklaşa işlerde, evlilik gibi durumlarda krizler söz konusu. Eğer hayatınızda özel anlamda biri yok ise biraz cinsellik yönü ağır basan ilişkilere de yönelebilirsiniz. Bu hafta önemli taleplerinizi, maaş zammı, terfi..vb gibi konuşmaları yapmak için pek uygun bir hafta değil.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@