Aslan burcu haftalık yorumu

Aslan burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 14:50
Aslan burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Maddi anlamda aklınızı kullanarak rahatlama, yeni kazanç kapıları elde etme gibi durumlar söz konusu. Finansal anlamda eğer ki problemler söz konusu ise bu hafta itibar ile artık rahatlamaya başlıyorsunuz.

Para kazandıracak yeni projeler, sözleşmeler, iş anlaşmaları, para kazanmanıza destek olacak seyahatlerde söz konusu olabilir. Veya bilgiyi satarak, bilgiyi paraya dönüştürmenin yolunu bulabilirsiniz. Özellikle kadınlar bu hafta sizlere destek olabilecek bir noktada görünmektedir. Eğer ki bu hafta alım veya satım işleriniz varsa hal olmaması için hiçbir sebep yok. Mars/Neptün etkileşimi ile de özel hayatınızda hayal kırıklığı, çabucak vazgeçme, aldanma veya aldatılma gibi durumlar söz konusu olabilir. Bu hafta finansal anlamda riskli, büyük girişimlerden uzak durmanıza yarar var. Birlikte olduğunuz kişiye karşı güven kaybı da yaşayabilirsiniz.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Aşktan zarar görme, ilişkilerin sıkıntı yaratması, aşk kaybı, dostlarla aranın açılması, arkadaşlardan zarar görme gibi durumlar oluşabilir. Hem özel hem sosyal hayatınız pek de istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Bu hafta finansal konularda dikkatli olmalı, yatırımlarınızı dikkatli değerlendirmelisiniz. Bu hafta riskli girişimlerde bulunmak için pek de rahat ve uygun değil açıkçası. Değerli eşyalarınıza sahip çıkmanızı öneririm. Özel hayatımızda istediğimizi bulmakta zorlanabiliriz. İlişkilerde cinsel problemler ortaya çıkabilir. Eğer çocuğunuz var ise onunla ilgili gerginlik yaratıcı durumlar, çocuğunuzun sağlığıyla ilgili olumsuz durumlar oluşabilir.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@