Asker annesine, Anneler Günü sürprizi

GAZİANTEP'te vatani görevini yapan jandarma er Ali Kemal Üstün, katıldığı 'Anneme mektuplar' kampanyası ile Samsun’da yaşayan annesi Safiye Üstün’e Anneler Günü sürprizi yaptı. Sosyal medya üzerinden...

Haberler 08.05.2016, 13:47
Asker annesine, Anneler Günü sürprizi
GAZİANTEP'te vatani görevini yapan jandarma er Ali Kemal Üstün, katıldığı 'Anneme mektuplar' kampanyası ile Samsun’da yaşayan annesi Safiye Üstün’e Anneler Günü sürprizi yaptı. Sosyal medya üzerinden başvurduğu kampanyanın görevlileri, bir buket çiçekle hazırlanan özel kartpostalı ve er Ali Kemal Üstün’ün mektubunu, anne Safiye Üstün’e ulaştırdı. Safiye Üstün, büyük mutluluk yaşadı.

Gaziantep'in Nizip İlçesi’nin Salkım Köyü'nde vatani görevini yapan jandarma er Ali Kemal Üstün, Samsun’da yaşayan annesine Anneler Günü'nde sürpriz yapmak için Samsun’da bulunan bir alışveriş merkezinin başlattığı kampanyaya katıldı. Sosyal medya üzerinden 'Anneme mektuplar', kampanyasında görev yapan kişilerle iletişime geçen jandarma er Ali Kemal Üstün, Samsun’un Canik İlçesi’nde yaşayan annesine kampanya kapsamında hazırlanan özel kartpostalı ve mektup göndermek istediğini söyledi.

Jandarma er Ali Kemal Üstün kartpostal ve yazdığı mektubu, kampanya görevlilerine yolladı. Görevliler bugün jandarma er Ali Kemal Üstün’ün mektubunu bir buket çiçekle birlikte Selyeri Mahalesi’nde oturan anne Safiye Üstün’e ulaştırdı. Anneler Günü'nde oğlundan gelen mektubu ve çiçeği alan Safiye Üstün, hem şaşkınlık hem de mutluluk yaşadı. Duygulanan asker annesi Safiye Üstün, tüm asker ve şehit annelerinin Anneler Günü'nü kutladı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@