Akrep burcu haftalık yorumu

Akrep burçları bu hafta nasıl olacak

Haberler 21.08.2016, 15:03
Akrep burcu haftalık yorumu
Haftaya Venüs/Jüpiter etkileşimi ile başlıyoruz. Arkadaşlarınız tarafından ne kadar sevildiğinizin farkına varabilirsiniz. Onlar tarafından destek görebilecek ve size yanınızda olduklarını hissetirebilecekler. Bunun yanı sıra bu hafta yeni sosyal ilişkilerde kurabilir, yeni dostluklar ve arkadaşlıklarda edinebilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu hafta para akışınızda veya kazancınızda da gözle görülür bir artış söz konusu olabilir. Prim usulü çalışıyorsanız eğer priminiz yüksek gelebilir, finans anlamında da güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu hafta oldukça popüler, hareketli, davetler, organizasyonlar, kalabalık gruplarla takılma zamanı sizler için. Eğer ki yalnızsanız bu hafta arkadaşlarınız sizler için çöpçatanlık yapabilirler. Tanıdığınız kimseler size karşı duygusal anlamda boş olmadıklarını itiraf edebilirler. Mars/Neptün etkileşimi ile de finansal konular pek iç açıcı olmayabilir sizin için. Riskli girişimlerden ve yatırımlardan uzak durmakta yarar var. Finansal anlamda görüşmeler yaptığınız bir yer var ise beklentileriniz pek karşılanmayabilir. Hemen pes etmeyin ama beklentilerinizi de abartmamaya özen gösterin. Para ile ilgili tartışmalardan haksız çıkabilirsiniz.

Mars/Satürn de hafta boyunca birlikte hareket edecekler. Maddi kayıplar, eşyaların kaybolması, bozulması, kazançların azalması, parada bereketsizlik, yatırım için uygun bir hafta değil. Borç vermeyin, size yapılması gereken ödemelerde gecikmeler, finansal krizler söz konusu olacak. Bu hafta maddi konularda dikkatli adım atmanızda yarar var. Değerli eşyalarınız kaybolabilir, maddi olarak kendinizi çok konforlu ve rahat hissetmeyebilirsiniz. Sorumluluklar altında ezilmiş hissedebilirsiniz.

SÖZCÜ
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@