50 yıllık çift, birer gün arayla öldü

ANKARA'nın Kazan İlçesi'nde 50 yıl önce evlenen 4 çocuk, 14 torun sahibi 68 yaşındaki Fikriye ve 70 yaşındaki Cafer Kocabaş çifti, birer gün arayla geçirdikleri kalp krizinden yaşamlarını yitirdi. 

Haberler 13.05.2016, 16:29
50 yıllık çift, birer gün arayla öldü
ANKARA'nın Kazan İlçesi'nde 50 yıl önce evlenen 4 çocuk, 14 torun sahibi 68 yaşındaki Fikriye ve 70 yaşındaki Cafer Kocabaş çifti, birer gün arayla geçirdikleri kalp krizinden yaşamlarını yitirdi. Eşini dün toprağa veren Cafer Kocabaş bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Kazan'ın Güvenç Mahallesi'nde yaşayan Fikriye- Cafer Kocabaş çıfti, birbirlerine olan sevgileri nedeniyle örnek gösteriliyordu. Çocukluktan gelen aşklarını evlilikle taçlandıran çiftin 2'si kız, 4 çocuğu, 14 de torunları dünyaya geldi. Akciğer kanseri teşhisi konulan Cafer Kocabaş'ın hasta düşmesi, eşi Fikriye Kocabaş'ı çok üzdüğü belirtildi. Kalp krizi geçirerek Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Fikriye Kocabaş, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Dün eşini toprağa veren Cafer Kocabaş da bu sabaha karşı kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Birer gün arayla ölen Kocabaş çiftini mahalle mezarlığında yan yana toprağa veren ilçe sakinlerinin üzüntüsü de derin oldu. Mahalle sakinleri, ikisinin de çok mutlu olduğunu ve birbirlerini çok sevdiklerini belirterek, "Peş peşe ölelim diye çok dua ederlerdi. İkisinin de duası kabul oldu" diye konuştu.

Fikriye- Cafer Kocabaş çifti, büyük kızlarından olan ve AK Parti Kazan Gençlik Kolları Başkanı Şirvan Karaca ortalarına alıp, son fotoğraflarını çektirdikleri belirtildi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@