5 katlı binadan atladı ölmeyince de 'Ölmeyi bile beceremedim'

ÇANAKKALE'de 5 katlı bir binanın çatısına çıkan 19 yaşındaki A.B., onlarca kişinin gözleri önünde kendisini boşluğa bıraktı.

Haberler 20.08.2016, 14:03
5 katlı binadan atladı ölmeyince de 'Ölmeyi bile beceremedim'
ÇANAKKALE'de 5 katlı bir binanın çatısına çıkan 19 yaşındaki A.B., onlarca kişinin gözleri önünde kendisini boşluğa bıraktı. İtfaiye ekiplerinin açtığı hava yastığının üstüne düşerek boynundan ve belinden yaralanan A.B. "Ölmeyi bile beceremedim" dedi.

Olay bugün saat 12.10'da Çanakkale'de Yalı Caddesi üzerinde Saat Kulesi karşısında meydana geldi. 5 katlı apartmanın çatısına çıkan A.B.'nin elinde cep telefonu ile ağlayarak birini aradığını gören vatandaşlar, durumdan şüphelenerek polise ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri, çevrede güvenlik önlemi aldı. Çatıya çıkan polisler, genci aşağı inmesi konusunda ikna etmeye çalıştı. Bu sırada AKS 110 ekipleri, yol üzerine hava yastığını açarak tedbir aldı.

Hararetli bir şekilde telefonla konuşmaya devam eden genç, elindeki telefonu kapattıktan sonra çevresindekilerin korku dolu bakışları arasında kendini boşluğa bıraktı. 5'inci kattan hava yastığına düşen A.B., boynundan ve belinden yaralandı. 112 ekiplerinin müdahalesi esnasında ağlayan ve "Ölmeyi bile beceremedim" diyen A.B., hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@