Yalı Çapkını Pelin kim oldu? Buçe Buse Kahraman kimdir, kaç yaşında?

Star Tv'nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Yalı Çapkını için geri sayım resmen başladı. Yalı Çapkını Pelin kim oldu? Buçe Buse Kahraman kimdir, kaç yaşında?

Yalı Çapkını Pelin kim oldu? Buçe Buse Kahraman kimdir, kaç yaşında?

Yalı Çapkını Pelin kim oldu? Buçe Buse Kahraman kimdir, kaç yaşında? Star Tv'nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Yalı Çapkını için geri sayım resmen başladı. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosu ve birçok detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Buna göre ise OGM Pictures'ın yeni sezon için çekeceği işler arasında yer alan Yalı Çapkını dizisinde usta aktörlerden birisi olan Çetin Tekindor uzun bir sürenin ardından tekrar televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Çetin Tekindor'un "Halis Ağa" rolü ile seyircilerin karşısına çıkacağı öğrenildi. Dizide Çetin Tekindor'un yanı sıra genç parlayan yıldızlardan olan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'de oynuyor. Yalı Çapkını dizisi için detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlarken hikayenin ana karakterleri için yoğun bir prodüksiyon harcandığı söylenildi. İşte tüm detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Yalı Çapkını dizi oyuncu kadrosu

OGM Pictures imzalı Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosunda Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Berin Pozam, Gülçin Santırcıoğlu, Doğukan Polat, Cansu Fırıncı, Yiğit Tuncay ve Hülya Duyar gibi isimler yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda sırasıyla Çetin Tekindor "Halis Ağa" rolü ile, Afra Saraçoğlu "Seyran" rolu ile Mert Ramazan Demir "Ferit" rolü ile Berin Pozam "Seyran'ın ablası Suna" rolü ile Güçlin Santırcıoğlu "İfakat" rolü ile Doğukan Polat ise "Fuat" Cansu Fırıncı "İbo" Yiğit Tuncay "Latif" rolleri ile seyircinin karşısına çıkıyor.

Yalı Çapkını Pelin kim?

Star Tv ekranlarının yeni projesi olan Yalı Çapkını dizisinde Pelin karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Yapım şirketinin dizide oynayacak oyuncu için uzun süredir büyük bir titizlikle yürüttüğü cast çalışmasında rolü son olarak Gri dizisinde rol alan Buçe Buse Kahraman oynayacak. Dizide Pelin, Ferit’in (Mert Ramazan Demir) sevgilisi olarak seyirci karşısına çıkacak. Güzel Sanatlar’da okuyan ve ailesinden ayrı yaşayan Pelin’in hayatı Ferit’in dedesi Halis Ağa’nın isteğiyle Antepli Seyran’la evlenmesi üzerine değişir.