Vodafone '150 TL alışverişe 50 TL indirim' kampanyasının bitmesine çok az kaldı!

Vodafone, pandemi ile birlikte e-ticaret sektörüne giriş yaptı. 'Her Şey Yanımda' olarak adlandırdığı e-ticaret uygulamasıyla neredeyse aradığınız tüm ürünleri bulabiliyorsunuz. Vodafone açılışa özel müşterilerine oldukça dikkat çeken kampanyalar sundu.

Finans 09.11.2021 - 02:56 09.11.2021 - 02:59 Mustafa Çokyaşar

Vodafone "Her Şey Yanımda" platformundan alışveriş yapabilmek için Vodafone müşterisi olan veya olmayan herkesin yükleyebileceği "Vodafone Yanımda" uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Uygulamayı yükleyerek kayıt olduktan sonra ilk alışverişe özel 150 TL ve üzeri alışverişte septte anında 50 TL indirim uygulanıyor. Yanımda uygulamasının açılışına özel birçok üründe %50'ye varan indirimlerde yer alıyor.

Market ürünleri, cep telefonları, telefon aksesurları dahil birçok ürün kampanyaya dahil. Tüm inidirimlere ek olarak ekstra 50 TL indirimden yararlanabiliyorsunuz. 

Vodafone, Her Şey Yanımda platformunda ayrıca 3 bin TL ve üzeri alışverişe sepette anında 300 TL indirim de yapıyor. Kampanyadan yararlanacak kişi sayısı sınırlı olduğu için acele etmenizde yarar var. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@