Vakıfbank yüzde 0 faiz ile 2.000 TL veriyor! Ayda 500 TL ödeyerek nasıl 2.000 TL kredi alınır?

Vakıfbank kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerine 2.000 TL tutarında faizsiz taksitli nakit avans vereceğini duyurdu. Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler...

Finans 06.10.2021 - 04:24 06.10.2021 - 04:24 Mustafa Çokyaşar

Vakıfbank geçtiğimiz günlerde yeni kredi kartı Click Kart’ı duyurdu. Click kart başvurunz onaylandığı anda dijital kartınız anında kullanıma hazır oluyor. Başvurunuz onaylandığı andan itibaren kartınızı teslim almanıza gerek kalmadan, Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı üzerinden ulaşılan kart numarası, son kullanım tarihi ve CVV bilgileri ile anında internet üzerinden alışveriş yapabilir; Mobil Temassız ödeme veya QR ödeme ile kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Click Kart ile ilk alışverişte 50 TL iade alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Vakıfbank internet bankacılığı üzerinden Click Kart'a başvurmak. Başvurunuz onaylandıktan sonra taksitli nakit avans menüsünden size ayrılan nakit avans limiti kadar (en fazla 2.000 TL) para çekebilrsiniz.

Kampanya kapsamında kullanacağınız taksitli nakit avansa 4 taksit yapılmaktadır. Ayda 500 TL olarak dört ayda ödenebilmektedir.

Vakıfbank Click Kart başvurunuz onaylandığı takdirde ilk 100 liralık alışverişinize 50 lira indirim yansıtılıyor. 

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir tarih bulunmuyor. Kampanyadan 20.000 kişi yararlandıktan sonra kampanya sonlandırılacak.

vakifbak-click-2-bin-tl-faizsiz-taksitli-nakit-avans

Gelişmelerden Haberdar Olun

@