Vakıfbank kredi kampanyasında son günler! Vakıfbank 6 ay vadeli yüzde 0 faiz ile 5 bin TL kredi veriyor

VakıfBank, n11 ve Mastercard ile anlaşarak anında kullanabileceğiniz 5 bin TL faizsiz kredi veriyor. Kampanya kapsamında alınan kredi 6 taksitle ayda 835 lira olacak şekilde ödenebiliyor.

Finans 28.10.2021 - 10:21 28.10.2021 - 10:21 Mustafa Çokyaşar

Sektöre kazandırdığı dijital ürünlerle dikkat çeken VakıfBank, online alışverişte kredi kullanımını kolaylaştırmak üzere n11.com ve Mastercard ile yeni bir anlaşmaya imza attı. Yapılan anlaşmayla VakıfBank’ta kredi limiti olan müşteriler, Mastercard anlaşması olan üye işyerlerinin e-ticaret sayfasından yaptıkları alışverişlerini, üye işyerinin ödeme sayfasında kendilerine sunulan kredi veya taksitli ek hesapları ile ödeyebilecek.

n11.com'da Anında Dijital Kredi ile Ödeme Nedir?

Vakıfbank'ın, Masterpass ile anlaşarak 750 TL – 30.000 TL arasındaki n11.com alışverişlerinde 36 aya varan vade seçeneklerinden müşterilerin yararlanmasını sağladığı kredidir. 

Bu kredide 5 bin TL'ye kadar faiz alınmıyor ve 6 ay vadeli olacak şekilde ödenebiliyor.

n11.com'da Anında Dijital Krediden nasıl yararlanabilirim?

  • n11.com sitesinde satın alacağın ürün/ürünler için ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Ödeme” sekmesi altındaki Vakıfbank alanını seç, ,
  • Ödeme Yap butonuna tıkla.
  • Ardından vade seçimi yap ve kredi sözleşmelerini onayla.Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, sonrasında 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşir.

Daha detaylı bilgi için n11.com'un hazırlamış olduğu videoyu izleyebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@