Vakıfbank, 50 bin TL'ye kadar yapılan harcamaları ücretsiz öteleyecek! Üstelik sınır yok!

Yılın son günlerinde bankalar kampanya yarışında öne geçmek istiyor. Son olarak Vakıfbank en az 150 TL en fazla ise 50 bin TL harcama yapan müşterilerinin ödemeleri ücretsiz, faizsiz bir şekilde 1 ay öteleyeceğini duyurdu.

Finans 20.11.2021 - 13:32 20.11.2021 - 13:32 Mustafa Çokyaşar

Vakıfbabank tarafından yapılan açıklamada "VakıfBank Worldcard’la 18-30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacağınız her 150 TL-50.000 TL arası peşin alışverişinizi faizsiz 1 ay erteleyebilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

Harcama yapıldıktan sonra en az 1 gün sonra VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı veya 08502220724 Çağrı Merkezi kanalından erteleme talebinin Vakıfbank'a iletilmesi gerekiyor. Harcama erteleme talebinin bankaya iletilmemesi durumunda yapılacak alışverişler ötelenmeyecek. Bu kapsamda 18-30 Kasım 2021 tarihleri arası yapacağınız alışverişler için 3 Aralık 2021 tarihine kadar erteleme talebinin iletilmesi gerekiyor.

Vakıfbank Mobil uygulaması üzerinde, İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil üzerinden Kartlar-Peşine Taksit İşlemleri-Ertele menüsünden işlem yapabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için dikkat etmeniz gereken nokta ertelemek istediğiniz peşin işlem, dönem içi işlemlerde yer almalı, ekstre kesilmemiş olmalıdır. Ayrıca erteleme işlemi için, kart takip statüsü normal olmalıdır. Bir dönem ve üzeri gecikmede bulunan kartlar uygulama kapsamı dışında bırakıldı.

Son olarak kampayadan yararlanılamayan bazı alanlar bulunuyor. Yurt dışı işlemler, üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, çok katlı mağaza, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler ve mail order işlemleri, devreden bakiye, faiz ve ücretler, puan kullanım işlemleri yasa gereği ötelenememektedir.
 

vakifbak-1-ay-erteleme-kampanyasi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@