Tv8 Masterchef Danilo Zanna ne kadar maaş alıyor?

Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışmalarından birisi olan Masterchef Türkiye yeni sezonu ile büyük heyecana sahne alıyor. Peki Tv8 Masterchef Danilo Zanna ne kadar maaş alıyor?

Tv8 Masterchef Danilo Zanna ne kadar maaş alıyor?

Tv8 Masterchef Danilo Zanna ne kadar maaş alıyor? Tv8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışmalarından birisi olan Masterchef Türkiye yeni sezonu ile büyük heyecana sahne alıyor. Merakla takip edilen yarışma programları arasında yer alan Masterchef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna herkes tarafından çok sevilen bir profile sahip. Danilo Zanna'nın maaşı büyük merak konusu olurken vatandaşlar programdan aylık ne kadar gelir elde ettiğini araştırmaya başladı. İşte detaylar!

Tv8 ekranlarının ilgi gören yarışmaları arasında yer alan Masterchef Türkiye yarışmasında Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna gibi önemli şefler yer alıyor. Şefler kısa süre içerisinde Türkiye'nin en çok takip edilen şefleri arasına girerken aylık elde ettikleri gelirler de sıkı bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki Masterchef Danilo şef aylık ne kadar maaş kazanıyor? İşte detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor!

Masterchef Danilo Şef ne kadar maaş alıyor?

Türk televizyonlarının sevilen yarışma programlarından birisi olan MasterChef Türkiye yeni sezonda büyük bir heyecana sahne alıyor. Vatandaşların sıkı bir şekilde takip ettiği programlar arasında yer alan Masterchef Türkiye yarışmasında Mehmet Yalçınkaya'nın maaş ile ilgili Acun Ilıcalı ile ilgili ters düştüğü iddiaları gündeme bomba gibi düşerken şeflerin maaşları hakkında detaylar araştırılmaya başlandı.

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise izleyiciler Danilo Şef'in ne kadar maaş aldığını araştırmaya başladı. Peki ne kadar maaş alıyor?

Masterchef Türkiye programında ki şefler arasında yer alan Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun aylık programdan daha öncesinde 200 ila 250 bin TL arasında bir maaş aldıkları iddia edilmişti. Şeflerin yıllık kazançlarının 1.5 milyon TL'ye ulaştığı gündeme bomba gibi düşerken sosyal medyada ise bu konu ile ilgili izleyiciler "Acun kesenin ağzını açmış" yorumlarında bulunuldu.