Tv8 Masterchef 2022 Mehmet Yalçınkaya ne kadar maaş alıyor?

Türkiye'nin en fazla izlenen ve takip edilen yarışma programlarından birisi olan Masterchef Türkiye yarışmasının başarılı şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'nın maaş konusu gündeme bomba gibi düştü. Tv8 Masterchef 2022 Mehmet Yalçınkaya ne kadar maaş alıyor?

Tv8 Masterchef 2022 Mehmet Yalçınkaya ne kadar maaş alıyor?

Tv8 Masterchef 2022 Mehmet Yalçınkaya ne kadar maaş alıyor? Türkiye'nin en fazla izlenen ve takip edilen yarışma programlarından birisi olan Masterchef Türkiye yarışmasının başarılı şeflerinden Mehmet Yalçınkaya'nın maaş konusu gündeme bomba gibi düştü. Acun Ilıcalı ile maaş konusunda ters düştükleri magazin gündemine bir anda düşen Mehmet Yalçınkaya'nın aylık Tv8 ekranlarından ne kadar gelir elde ettiği araştırılmaya başlandı.

Tv8 ekranlarının ilgi gören yarışmaları arasında yer alan Masterchef Türkiye yarışmasında Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna gibi önemli şefler yer alıyor. Şefler kısa süre içerisinde Türkiye'nin en çok takip edilen şefleri arasına girerken aylık elde ettikleri gelirler de sıkı bir şekilde araştırılmaya başlandı. Peki Masterchef Mehmet şef aylık ne kadar maaş kazanıyor? İşte detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor!

Masterchef Mehmet Şef ne kadar maaş alıyor?

Masterchef Türkiye yarışmasında Mehmet Yalçınkaya'nın geçen sezon dolar üzerinden maaş aldığı için Acun Ilıcalı ile tartıştığı öne sürülmüştü. Bu sezonda yer almayacağı konuşulan Mehmet Yalçınkaya yeni sezonda Masterchef Türkiye yarışmasında yer alırken maaş krizinin ise çözüldüğü öğrenildi.

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise izleyiciler Mehmet Şef'in ne kadar maaş aldığını araştırmaya başladı. Peki ne kadar maaş alıyor?

Masterchef Türkiye programında ki şefler arasında yer alan Mehmet Yalçınkaya'nın aylık programdan daha öncesinde 200 ila 250 bin TL arasında bir maaş aldıkları iddia edilmişti. Şeflerin yıllık kazançlarının 1.5 milyon TL'ye ulaştığı gündeme bomba gibi düşerken sosyal medyada ise bu konu ile ilgili izleyiciler "Acun kesenin ağzını açmış" yorumlarında bulunuldu.