Telefon paket ve tarifelerine zam yapıldı! Turkcell, Türk Telekom, Vodafone dakika, sms, internet ücretleri ne kadar oldu?

Telefon paketlerine zam geldiği haberi pek çok vatandaş tarafından son derece merak edildi. Mevcut tarifesi olan vatandaşlar yeni güncel fiyatları öğrenmek adına araştırma yapmaya başladı.

Telefon paket ve tarifelerine zam yapıldı! Turkcell, Türk Telekom, Vodafone dakika, sms, internet ücretleri ne kadar oldu?

Olmazsa olmaz ihtiyaçlarımızdan bir yenisi de telefon paketleri oldu. Her an konuşma ve internet gibi ihtiyaçlarımızın olmasından kaynaklı olarak telekomünikasyon şirketlerinden faydalanmak gerekmektedir. Bu şirketlerin vatandaşlar için uyguladığı bazı kampanyalar ile birlikte gelen istekler üzerine telefonlarda internet, konuşma ve sms ihtiyacı karşılanabilmektedir.

Her gün hatta her an ihtiyacımız olan bu telefonlarda ilk etapta yalnıca konuşma paketlerine ihtiyaç duyuluyordu. Zamanla SMS gibi ihtiyaçların doğmasının ardından günümüze baktığımızda ise paketlerde en çok aranan internet oldu. İnternet paketinin fazla olması vatandaşlar tarafından en büyük ihtiyaç ve istek olarak karşılandı.

TELEFON PAKETLERİNE ZAM!

En çok ihtiyaç duyulan bu paketlere telekomünikasyon şirketleri tarafından zam geldiği iddia edildi. Bu iddianın ardından özellikle de faturalı kullanıcılar için kendi paketlerine ne kadar zam geldiği ya da yeni paket almak isteyen kişilerin ne kadar ödeme yapması gerektiği gibi konular merak uyandırdı. Durum bu şekilde iken vatandaşlar da internette en uygun tarife ve paketlerin araştırmasını yapmaya başladı. Peki telekomünikasyon şirketleri tarafından vatandaşlara sunulan en uygun fiyatlı kampanyalar nelerdir?

VODAFONE UYGUN FİYATLI PAKETLER

Faturalılar için Vodafone'da en uygun fiyattan kampanyalar şu şekildedir;

  • 5 GB İnternet + 1000 DK + 100 SMS + Sınırsız WhatsApp = 52 TL
  • 10 GB İnternet + 1000 DK + 100 SMS + Sınırsız WhatsApp = 62 TL
  • 20 GB İnternet + 1000 DK + 250 SMS + Günlük Sınırsız İnternet = 84 TL

TURKCELL UYGUN FİYATLI PAKETLER

Faturalılar için Turkcell'de en uygun fiyattan kampanyalar şu şekildedir;

  • 3 GB İnternet + BİP'e özel 1 GB İnternet + 750 DK = 65 TL
  • 5 GB İnternet + 1500 DK = 90 TL
  • 15 GB İnternet + BİP'e özel 1 GB İnternet + 1000 DK = 99 TL

TÜRK TELEKOM UYGUN FİYATLI PAKETLER

Yaza özel kampanyaları ile en uygun fiyattan faturasız Türk Telekom paketleri

  • 5 GB İnternet + 750 DK + 100 SMS = 50 TL
  • 10 GB İnternet + 750 DK + 100 SMS = 60 TL
  • 20 GB İnternet + 750 DK + 100 SMS = 80 TL
  • 30 GB İnternet + 750 DK + 100 SMS = 105 TL