Son Güncelleme İle WhatsApp'a Yeni Video Özelliği Geliyor!

Dönem dönem güncelleme yaparak kullanıcılara yeni özellikler sunan anlık mesajlaşma platformu WhatsApp'ın yeni bir güncelleme yapmaya daha hazırlandığı bildirildi. Bu güncelleme ile kullanıcılar videolardaki sesleri kontrol edebilme imkanına sahip olacaklar.

Son Güncelleme İle WhatsApp'a Yeni Video Özelliği Geliyor!

Anlık mesajlaşma platformu WhatsApp yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu. Bu güncelleme ile beraber WhatsApp uygulamasına yeni özellikler gelecek.

WHATSAPP'TAN YENİ GÜNCELLEME

Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp özellikle Türkiye'de kullanıcı sözleşmesi güncellemesi ile büyük tartışmalar çıkarmış ama daha sonra bu konuda geri adım atmıştı. Şimdi ise WhatsApp programında teknik bir güncelleme yapılacağı duyuruldu.

WhatsApp programının teknik ekibi tarafından geliştirilen ve uygulamaya egtegre edilmesine hazırlanılan yeni güncelleme ile platform büyük bir değişime gidiyor. Google Play Beta Programı'nda yer alan kullanıcılara yönelik olan bu yeni özelliğin büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

VİDEOLARIN SESİ KONTROL EDİLEBİLECEK!

WhatsApp kullacılıarı platformdaki videoların sesine müdahale edemiyorlardı. Bu güncelleme ile birlikte artık video sesleri kullanıcının kontrolüne geçecek. Bir başkasına video gönderildiğinde istenildiğinde video sesi olmadan gönderilebilecek. Bu şekilde iletilecek olan videonun boyutu da düşecek vegönderimi daha kısa sürede yapılabilecek. Süre kısalımının yanında internet kotası her iki taraf için de daha az etkilenecek.

WhatsApp'ın yeni video özelliğini şu anda yalnızca Google Play Beta Programı kullanıcıları güncelleme yaparak kullanabiliyorlar. Ancak kısa bir süre içerisinde bu güncellemenin tüm kullancılara gideceği ve yeni özelliğin kullanılabilir hale geleceği bildirildi.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@