Tek Bir Telefonla Anında 60 Bin Lira Hesabınızda! QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Hiç Bu Kadar Hızlı Olmamıştı

QNB Finansbank hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Bu sefer evden çıkmadan hızlı kredinin fitilini ateşledi.

Finans 06.08.2021 - 15:10 06.08.2021 - 15:10 Elif İşçi

 Bankaların hazırlamış oldukları kredi kampanyaları ortaya çıkan rekabetten dolayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Yeni dönemde bankalardan kredi alacak olan müşteriler artık banka şubelerine gitmeden evlerinden tek bir telefonla ihtiyaç duydukları nakit paraya ulaşabiliyorlar. Üstelik uzun kuyruklar beklemek ya da bu süreçte birçok prosedür ile uğraşmak da son buldu.

QNB Finansbank hazırlamış olduğu kredi ile birlikte vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Artık evden çıkmadan sadece telefon bankacılığı ya da online bankacılık üzerinden dakikalar içerisinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik banka kredi limitlerini de yükseltti. Herhangi bir şart aramadan yapılan hızlı değerlendirme ile neredeyse başvuran herkese 60 bin liraya varan ihtiyaç kredisi veriliyor.

QNB FİNANSBANK ÇAĞRI MERKEZİ ÜZERİNDEN KREDİ VERİYOR

QNB Finansbank düzenlemiş olduğu kredi kampanyası ile birlikte bir telefon kadar uzağınızda. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileri aracılığı ile kredi aldığını duyurdu. Bankanın kredi başvurusuna açtığı çağrı numarası ise 850 222 0 900 oldu. Müşteri hizmetleri ile yapılacak anında görüşme sayesinde ihtiyaca uygun olarak 50 bin liraya kadar kredi başvurusu gerçekleştirilebilir.

Yapılacak değerlendirme süreci de kredi başvurusu kadar hızlı devam ediyor. Aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz yanıt verilmektedir. Bu süreçte kredi notunun en az 1100 ve üzerinde olması olumlu sonuç alabilmek adına önemlidir. Yoğunluğa göre telefonda başvuru ile birlikte kredi değerlendirme sonucu söylenmektedir.

QNB FİNANSBANK 60 BİN LİRA KREDİ VE 3 AY ERTELEME İMKANI

2-2

Kredi değerlendirmesi sonucunda başvurunun onaylanmasının ardından anında onaylanan tutar vatandaşın banka hesabına yatırılır. Çeşitli indirim ve fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin maaş hesabını bankaya taşımaları gerekmektedir. Kredi onayı alarak paralarını hızlıca alan vatandaşlar ekonomik nedenlerle ödemeyi 3 ay sonra yapmayı tercih edebilirler.

36 ay vadeli kredi için 3 ay erteleme seçeneği sunulurken kişiye özel faiz oranları ile birlikte kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@