TEB Düşük Faizli Tüm İhtiyaçlar için Hazırladığı Yeni Kampanyasını Açıkladı! Başvuran Herkese Şartsız Verilecek..

TEB tarafından hazırlanan yeni CEPTETEB kampanyası ile birlikte başvuru yapan herkese şartsız ihtiyaç kredisi verilecek. Düşük faizli kredi detayları açıklandı..

Finans 07.08.2021 - 11:55 07.08.2021 - 12:04

Türkiye Ekonomi Bankası vatandaşa özel yeni kredi kampanyalarını arka arkaya açıklamaya devam ediyor. CEPTETEB üzerinden hazırlamış olduğu yeni kredi kampanyası ile birlikte pek çok vatandaşın ihtiyaçlarını hızlı ve düşük faizlerle karşılayabileceği belirtiliyor.

Pandemi döneminde vatandaşın acil nakit ihtiyacı giderek artmaya devam ediyor. Pek çok vatandaş bu dönemde işsiz kaldı. İşsizlik sorunu ve maddi sıkıntılar büyümeye devam ederken ihtiyaçları sıkışan vatandaşlar rahat bir nefes alabilmek için harekete geçtiler. Bu dönemde bankaların kredi paketleri değerlendirmeye alındı. Özellikle vatandaşlar düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanabilmek için büyük bir araştırma içerisine giriyorlar.

Bazı bankaların kredi faiz oranları son dönemlerde giderek yükselmeye başladı. Durum böyle olunca vatandaş daha fazla ödeme yapmak istemediği için faiz oranlarının düşmesini bekliyor. TEB bu dönemde harekete geçerek yeni kredi kampanyasını açıkladı.

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ TÜM İHTİYAÇLARA YANIT VERECEK!

4-3

TEB tarafından hayata geçirilen ihtiyaç kredisi ile birlikte vatandaşın pek çok ihtiyacına yanıt verileceği açıklandı. Yeni kredi limitinin vatandaşın ihtiyacına göre bin lira ile 100 bin lira arasında değişeceği açıklandı. İhtiyaç kredisi en fazla 36 ay vadeli olarak verilmektedir.

Bir şart aranmaksızın banka ile çalışmasında herhangi bir sorun olmayan 18 ile 70 yaş arasındaki herkes kredi başvurusunda bulunabilecek. Başvuru sürecinin onaylanmasının hemen ardından aynı dakikalar içerisinde banka tarafından onaylanan tutar bankaya yatırılacak. Vatandaş tüm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilecek.

TEB KOLAY KREDİYE BAŞVURU SÜRECİ NASIL OLACAK?

CEBTETEB ihtiyaç kredisi adı altında hazırlanan yeni kredi kampanyasının başvuru aşaması da oldukça kolay. Bankanın internet adresi üzerinden bulunan formu eksiksiz doldurarak hızlı bir şekilde başvuru yapmak mümkün olacak.

TEB kredi başvurusu için banka müşterisi olma şartı da sunmuyor. Herkes başvuru yapabilsin diye yaş sırını 18 ile 70 yaş olarak belirlendi. Banka müşterileri ise online bankacılık, mobil bankacılık ve SMS üzerinden uygun faiz oranları ile başvuru yapabilecekler. Kredi faiz oranları müşterinin kredi notuna göre değişiklik gösteriyor. Yüksek kredi notu olanlar yüzde 1.45 faiz oranından yararlanırken, kredi notu düşük olanlara yüzde 1.59 faiz oranı verilecek.  

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@