TC Kimlik numarasının sonu 3-5-7-9 olanlar dikkat! 10.000 TL hesaplara yatırılıyor

Bugün duyurulan yeni karar ile TC kimlik numarasının sonu 3-5-7-9 olanlara müjdeli haber verildi. TC kimlik numarasının son hanesi belirtilen gibi olanlara verilecek 10 bin TL kredi desteği resmen duyuruldu.

TC Kimlik numarasının sonu 3-5-7-9 olanlar dikkat! 10.000 TL hesaplara yatırılıyor

Son dönemlerde artış gösteren enflasyon ve döviz kurundaki yukarı doğru ivmelenme nedeniyle vatandaşların alım gücü büyük ölçüde düştü. Alım gücü düşen vatandaşlar ise çözümleri kredilerde buldu. Kamu bankaları ve özel bankalar tarafından verilen kredi destekleri ile vatandaşların nakit ihtiyaçları karşılanırken bazı bankalar ise vatandaşlara özel kampanyalarını duyurdu. Yüksek faiz oranları ve masraf ücretlerinin yanı sıra ödeme planlarındaki zorluk çıkartan unsurlar nedeni ile ise pek çok vatandaş bankaların sunmuş olduğu kredilerden faydalanamıyor. Ancak bazı devlet bankaları ve kamu bankaları vatandaşlar için cazip kredi paketlerini sunmaya devam ediyor. Son olarak vatandaşların bayram öncesinde kullanmaya başlayabilecekleri kredi teklifi QNB Finansbank tarafından resmen duyuruldu. QNB Finansbank; TC Kimlik nuaralarının son hanesi 3-5-7-9 olan vatandaşlar için kredi kampanyasını yayınladı. Anında onaylı kredi kamoanyasında 10 bin TL tutarına kadar kolay bir şekilde kredi alınabiliyor.

QNB Finansbank 10 Bin TL Kredi Şartları

Bu yeni duyurulan kredi paketi kapsamında vatandaşların faydalanabileceği 10 bin TL anında onaylı kredi için ise bazı şartlar banka tarafından gözetiliyor. QNB Finansbank'ın kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlarda gözettiği şartlar ise şu şekilde;

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Temiz bir adli sicil kaydına sahip olmak
  • Bankalarla olan geçmişin temiz olması
  • Kredi notunun en az 1400 puanda olması
  • Kanıtlanabilir gelir belgesi ya da maaş bordrosuna sahip olunması
  • Geçmiş dönemde alınan kredi borçlarının düzenli olarak ödenmiş olması
  • Kredi kartları ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması
  • QNB Finansbank müşterisi olunması

Kampanya QNB Finansbank asıl müşterileri için geçerli olup, Enpara.com müşterileri bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

QNB Finansbank 10 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kimlik numarası ile yapılan başvuruların değerlendirmeye alınacağı kredi kampanyası kapsamında vatandaşların faydalanabileceği kredi destekleri için SMS ile başvurular yapılabiliyor. SMS yani kısa mesaj yolu ile yapılan başvurularda vatandaşların T. C. Kimlik numaralarını birleşik olarak QNB Finansbank'a ait olan 50 30 numarasına göndermeleri gerekiyor. İlgili mesajı gönderen vatandaşlara olumlu ya da olumsuz geri dönüş dakikalar içrisinde hızlı bir şekilde QNB Finansbank tarafından yapılıyor. Başvurusu kabul edilen vatandaşların ise hesabına kredileri tanımlanıyor.