Trabzonspor'da sorun kadro şişkinliği

TRABZONSPOR Genel Sekreteri Gençağa Meriç, kadro şişkinliğini azaltmak istediklerini belirtti, "Bu konuyu, en az hasarla çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz" dedi. Genel Sekreter Meriç, gönderilecek oyuncular...

Haberler 22.07.2016, 13:08
Trabzonspor'da sorun kadro şişkinliği
TRABZONSPOR Genel Sekreteri Gençağa Meriç, kadro şişkinliğini azaltmak istediklerini belirtti, "Bu konuyu, en az hasarla çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz" dedi.
Genel Sekreter Meriç, gönderilecek oyuncular konusunda sorun yaşadıklarını tekrarladı. Bu konuda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Gençağa Meriç, "Daha önce İshak Doğan ile yollarımızı ayırmıştık. Yatabare için de Kardemir Karabükspor'la görüşüyoruz. Erkan Zengin’i Eskişehirspor istiyor ama bizim bonservissiz verme gibi bir şansımız yok" diye konuştu. Birçok oyuncuları için telefonlar geldiğini, ancak bunların resmiyete dökülmediğini vurgulayan Gençağa Meriç, sözlerini şöyle sürdürdü:
"OYUNCULAR DA KULÜP BAKIYOR"
"Resmi teklif gelirse değerlendireceğiz. Transfer sezonun sonuna yaklaştıkça bu işler daha çok hareketleniyor. Oyuncular da kendilerine kulüp bakıyor. Birçok oyuncumuz zamanında çok yüksek bonservis ücretleri verilerek alındı. İç transferi en az hasarla çözüme kavuşturacağız."
TRABZONSPOR SEVDASI YOLLARA DÜŞÜRDÜ
Almanya’da yaşayan Trabzonspor sevdalısı Yaşar Turgut, eski model arabasını bordo mavi renklere boyayarak ülke ülke gezerek Trabzon'a geldi. Tatil için Trabzon’a gelen Yaşar Turgut, yoğun ilgi gördü. Arabasını gönül verdiği renklere boyayan Yaşar Turgut, Trabzonspor'un adını her yerde duyurmayı hedeflediğini söyledi. Ülke ülke eski morel aracıyla gezdiğini belirten Yaşar Turgut, şunları söyledi:
"Arabam, gittiğim her yerde oldukça ilgi görüyor. Bordo mavi renklere olan bu ilgi bizi de memnun ediyor. Son olarak Citreon marka arabamla Makedonya’nın Gosivar kentinde bulunan Yukarı Banisa Köyü'ne gitmiştim. Oradaki insanların çoğu Trabzonsporlu. Onlar da arabayı görünce şaşırdı. Yeni sezonda Trabzonspor'a başarılar diliyorum."

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@