Tesk: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddet Ve Nefretle Kınıyorum

ANKARA (ANKA) – TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Spor magandalarının ülkemizin köklü kulüplerinden Fenerbahçe’ye yapılan bu saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum” dedi. Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, Çaykur R

Haberler 05.04.2015, 06:47
Tesk: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddet Ve Nefretle Kınıyorum

ANKARA (ANKA) – TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Spor magandalarının ülkemizin köklü kulüplerinden Fenerbahçe’ye yapılan bu saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum” dedi.

Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, Çaykur Rizespor maçı sonrası Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüse yapılan saldırıya ilişkin, şunları ifade etti:

“Spor magandalarının ülkemizin köklü kulüplerinden Fenerbahçe’ye yapılan bu saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum. Mutluluğu hüsrana çeviren spor magandalarının en kısa zamanda önüne geçilmesini diliyoruz. Türk esnaf ve sanatkarları olarak ülkemizde her zaman barış ve huzur dilinin konuşulmasını istiyoruz. Bu vesile ile amacı barış ve centilmenlik olan sporun her dalında meydana gelen olaylara dur denilmesi için güvenlik güçlerinin gerekli tedbirleri kısa sürede alacağına inancımız tamdır.” (ANKA)
(HM/AYÇ)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@