Tekstil fabrikası kül oldu

TEKİRDAĞ'ın Muratlı İlçesi'nde bir tekstil fabrikasının depo bölümünde çıkan ve kısa sürede tüm fabrikayı saran yangın, itfaiye ekiplerince güçlükle söndürüldü.

Haberler 20.08.2015, 20:06
Tekstil fabrikası kül oldu

(DHA)- TEKİRDAĞ'ın Muratlı İlçesi'nde bir tekstil fabrikasının depo bölümünde çıkan ve kısa sürede tüm fabrikayı saran yangın, itfaiye ekiplerince güçlükle söndürüldü.

Aşağısevindikli Mahallesi Asma Köprü mevkiindeki bulunan tekstil fabrikasının depo bölümden dumanlar yükseldiğini gören işçiler, kendi imkanlarıyla yangını söndüremeyince itfaiye ekiplerine haber verdi. Rüzgarlı hava nedeniyle kısa sürede büyüyen alevlere ihbar üzerine gelen itfaiye ekipleri müdahale etti. Deponun bazı duvarlarını iş makineleriyle kırarak alevleri kontrol altına almaya çalışan itfaiye ekiplerine işçiler de destek verdi. Yaklaşık 1 saat süren çalışmaların ardından yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Depoda bulunan tekstil ürünleri ise kül oldu.

Muratlı Belediye Belediye Başkanı CHP'li Nebi Tepe de fabrikaya gelerek yangın söndürme çalışmalarını yerinde izledi. Yangınla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@