Şampiyon Güreşçi Destek Bekliyor

YUNANİSTAN'ın başkenti Atina'da 13-18 Ekim'de düzenlenen Veteranlar Güreş Dünya Şampiyonası'nda 69 kilogram grekoromende şampiyon olan Ergüder Bekişdamat, gururlu olduğunu ancak kimseden destek almadığı için burukluk yaşadığını söyledi.

Haberler 29.10.2015, 21:44
Şampiyon Güreşçi Destek Bekliyor
İZMİR,(DHA)- YUNANİSTAN'ın başkenti Atina'da 13-18 Ekim'de düzenlenen Veteranlar Güreş Dünya Şampiyonası'nda 69 kilogram grekoromende şampiyon olan Ergüder Bekişdamat, gururlu olduğunu ancak kimseden destek almadığı için burukluk yaşadığını söyledi.

Ülkemizi Avrupa Şampiyonası, Dünya Şampiyonası ve Olimpiyatlar'da temsil eden 46 yaşındaki eski milli güreşçi, uluslararası arenada ay yıldızlı bayrağı bir kez daha göndere çektirmenin ve İstiklal Marşı'nı dinletmenin gururunu yaşattı. Ergüder Bekişdamat, "Bu şampiyona öncesi birçok kuruma gidip bana yardımcı olmalarını istedim, ancak hiçbir kurumdan destek almadan kendi imkanlarımla ülkeme altın madalya kazandırdım. Bunun onurunu yaşıyorum. Bu başarıya rağmen kimsenin arayıp sormamasına üzülüyorum. Hedefim önümüzdeki yıl Finlandiya'da altın madalya kazanmak" dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@